Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Mattersburg 2020
Streaki - Mattersburg 2020
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mattersburg 2020 — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Mattersburg 2020 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Mattersburg 2020 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Mattersburg 2020 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Mattersburg 2020 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Mattersburg 2020 — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Mattersburg 2020 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Mattersburg 2020 — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Mattersburg 2020 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mattersburg 2020 — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Jennersdorf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jennersdorf — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Jennersdorf — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jennersdorf — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jennersdorf — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jennersdorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jennersdorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Mattersburg 2020
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mattersburg 2020 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mattersburg 2020 — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mattersburg 2020 — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mattersburg 2020 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Jennersdorf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jennersdorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mattersburg 2020 jest o 300% lepsza niż Jennersdorf pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mattersburg 2020 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 30% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.50 | 3.00 |
Strzelone | 2.80 | 1.70 | 2.25 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Jennersdorf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.30 | 3.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 60% | 40% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Dvs St. Margarethen / Bur1-1
- 23.05.2026Wvs Neudorf / Parn2-1
- 16.05.2026Lvs Kohfidisch0-1
- 08.05.2026Wvs Siegendorf6-0
- 02.05.2026Dvs Bad Sauerbrunn1-1
- 24.04.2026Wvs Deutschkreutz2-1
- 19.04.2026Dvs SK Pama1-1
- 11.04.2026Wvs Edelserpentin2-0
- 05.04.2026Dvs Eberau1-1
- 28.03.2026Dvs Halbturn2-2
- 30.05.2026Dvs Klingenbach2-2
- 23.05.2026Lvs St. Margarethen / Bur0-1
- 17.05.2026Lvs Neudorf / Parn2-4
- 08.05.2026Wvs Kohfidisch2-0
- 03.05.2026Lvs Siegendorf0-3
- 25.04.2026Lvs Bad Sauerbrunn0-2
- 18.04.2026Lvs Deutschkreutz0-3
- 11.04.2026Lvs SK Pama0-3
- 03.04.2026Lvs Edelserpentin0-1
- 29.03.2026Lvs Eberau0-3
Progi bramkowe
| Mattersburg 2020 | Jennersdorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
| Mattersburg 2020 | Jennersdorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
| Mattersburg 2020 | Jennersdorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mattersburg 2020 | Jennersdorf | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

