Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Edelserpentin
Streaki - Edelserpentin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Edelserpentin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Edelserpentin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Edelserpentin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Edelserpentin — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Edelserpentin — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Edelserpentin — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Streaki - Deutschkreutz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deutschkreutz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Deutschkreutz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Deutschkreutz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deutschkreutz — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deutschkreutz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deutschkreutz — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Edelserpentin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Edelserpentin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Edelserpentin — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Edelserpentin — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Edelserpentin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Edelserpentin — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Edelserpentin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Deutschkreutz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deutschkreutz — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Deutschkreutz — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deutschkreutz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deutschkreutz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deutschkreutz jest o 100% lepsza niż Edelserpentin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Edelserpentin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
| Deutschkreutz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs SK Pama0-2
- 23.05.2026Lvs Klingenbach0-2
- 14.05.2026Dvs Eberau1-1
- 09.05.2026Lvs Halbturn0-1
- 01.05.2026Lvs Horitschon0-6
- 24.04.2026Dvs Leithaprodersdorf3-3
- 17.04.2026Wvs Oberpullendorf2-0
- 11.04.2026Lvs Mattersburg 20200-2
- 03.04.2026Wvs Jennersdorf1-0
- 28.03.2026Lvs St. Margarethen / Bur0-4
- 30.05.2026Lvs Eberau0-3
- 23.05.2026Lvs Halbturn1-2
- 16.05.2026Wvs Horitschon4-1
- 08.05.2026Wvs Leithaprodersdorf2-0
- 01.05.2026Wvs Oberpullendorf2-0
- 24.04.2026Lvs Mattersburg 20201-2
- 18.04.2026Wvs Jennersdorf3-0
- 10.04.2026Wvs St. Margarethen / Bur2-1
- 04.04.2026Wvs Neudorf / Parn2-0
- 28.03.2026Wvs Kohfidisch2-0
Progi bramkowe
| Edelserpentin | Deutschkreutz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Edelserpentin | Deutschkreutz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Edelserpentin | Deutschkreutz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Edelserpentin | Deutschkreutz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

