Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Ebreichsdorf
Streaki - Ebreichsdorf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ebreichsdorf — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ebreichsdorf — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ebreichsdorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ebreichsdorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ebreichsdorf — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ebreichsdorf — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ebreichsdorf — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Ebreichsdorf — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Zwettl
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zwettl — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zwettl — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zwettl — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zwettl — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zwettl — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Ebreichsdorf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ebreichsdorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Zwettl
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zwettl — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zwettl — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zwettl — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ebreichsdorf jest o 22% lepsza niż Zwettl pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ebreichsdorf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.90 | 3.70 |
Strzelone | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Zwettl | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.10 | 3.55 |
Strzelone | 2.50 | 1.30 | 1.90 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.05.2026Lvs Ardagger0-1
- 22.05.2026Wvs St. Peter3-2
- 17.05.2026Wvs Wieselburg3-1
- 08.05.2026Lvs Admira II0-3
- 04.05.2026Wvs Stockerau5-2
- 24.04.2026Lvs SC Wiener Neustadt1-3
- 17.04.2026Lvs Schrems0-2
- 10.04.2026Wvs Kilb2-1
- 03.04.2026Wvs Ortmann4-1
- 28.03.2026Lvs St. Pölten II1-4
- 29.05.2026Wvs Ortmann6-0
- 22.05.2026Lvs St. Pölten II0-2
- 15.05.2026Wvs Langenrohr3-0
- 09.05.2026Lvs Scheiblingkirchen1-3
- 02.05.2026Lvs Korneuburg1-3
- 25.04.2026Dvs Ybbs1-1
- 17.04.2026Lvs Kilb0-1
- 10.04.2026Wvs Ardagger2-1
- 03.04.2026Wvs St. Peter5-1
- 27.03.2026Wvs Wieselburg3-1
Progi bramkowe
| Ebreichsdorf | Zwettl | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Ebreichsdorf | Zwettl | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Ebreichsdorf | Zwettl | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ebreichsdorf | Zwettl | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

