Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Anif
Streaki - Anif
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Anif — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Anif — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Anif — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Anif — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Anif — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Anif — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Bramberg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bramberg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bramberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/9, 100%)
- Bramberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Bramberg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
Serie - Anif
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Anif — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Anif — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Anif — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Anif — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Bramberg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bramberg — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Bramberg — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bramberg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Bramberg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bramberg jest o 33% lepsza niż Anif pod względem odsetku wygranych meczów.
| Anif | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.40 | 3.35 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Bramberg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.30 | 4.05 |
Strzelone | 1.60 | 2.10 | 1.85 |
Stracone | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.06.2026Dvs Union Henndorf2-2
- 31.05.2026Wvs Hallwang3-2
- 22.05.2026Wvs Anthering1-0
- 17.05.2026Dvs Salzburger AK1-1
- 09.05.2026Lvs Grödig0-4
- 01.05.2026Dvs Puch1-1
- 25.04.2026Lvs SV Schwarzach0-2
- 19.04.2026Lvs Neumarkt1-2
- 10.04.2026Lvs Straßwalchen0-3
- 04.04.2026Wvs Bürmoos2-1
- 03.06.2026Wvs Thalgau4-3
- 31.05.2026Lvs UFC Hallein2-6
- 22.05.2026Lvs Eugendorf0-4
- 17.05.2026Dvs Union Henndorf1-1
- 09.05.2026Wvs Hallwang4-0
- 30.04.2026Dvs Anthering1-1
- 25.04.2026Wvs Salzburger AK4-1
- 19.04.2026Lvs Grödig0-4
- 11.04.2026Dvs Puch1-1
- 03.04.2026Wvs SV Schwarzach2-1
Progi bramkowe
| Anif | Bramberg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (18/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 74% (14/19) |
| Anif | Bramberg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 89% (8/9) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (18/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 74% (14/19) |
| Anif | Bramberg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (9/9) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 67% (6/9) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 56% (5/9) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 33% (3/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 74% (14/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (18/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Anif | Bramberg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |

