Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Neumarkt
Streaki - Neumarkt
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Neumarkt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Neumarkt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
- Neumarkt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Neumarkt — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Neumarkt — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Neumarkt — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Neumarkt — jest niepokonany w 1. połowie (14/19, 74%)
Streaki - Salzburger AK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Salzburger AK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Salzburger AK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Salzburger AK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Salzburger AK — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Salzburger AK — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Salzburger AK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Neumarkt
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Neumarkt — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Neumarkt — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Neumarkt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Neumarkt — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neumarkt — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neumarkt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Salzburger AK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Salzburger AK — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Neumarkt jest o 50% lepsza niż Salzburger AK pod względem odsetku wygranych meczów.
| Neumarkt | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 3.10 | 3.60 |
Strzelone | 2.30 | 1.20 | 1.75 |
Stracone | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Salzburger AK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 2.50 | 3.55 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 2.80 | 1.30 | 2.05 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.06.2026Lvs Grödig1-3
- 31.05.2026Dvs Puch1-1
- 22.05.2026Lvs SV Schwarzach2-3
- 17.05.2026Lvs Eugendorf1-5
- 09.05.2026Wvs Straßwalchen5-3
- 30.04.2026Dvs Bürmoos1-1
- 24.04.2026Wvs Siezenheim1-0
- 19.04.2026Wvs Anif2-1
- 10.04.2026Wvs Thalgau4-1
- 03.04.2026Lvs UFC Hallein0-6
- 03.06.2026Lvs Straßwalchen1-5
- 31.05.2026Dvs Bürmoos0-0
- 22.05.2026Lvs Siezenheim1-5
- 17.05.2026Dvs Anif1-1
- 08.05.2026Wvs Thalgau4-3
- 30.04.2026Lvs UFC Hallein2-3
- 25.04.2026Lvs Bramberg1-4
- 19.04.2026Lvs Union Henndorf2-4
- 10.04.2026Wvs Hallwang5-1
- 04.04.2026Wvs Anthering1-0
Progi bramkowe
| Neumarkt | Salzburger AK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 50% (10/20) |
| Neumarkt | Salzburger AK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (9/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 78% (7/9) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 44% (4/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 50% (10/20) |
| Neumarkt | Salzburger AK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Neumarkt | Salzburger AK | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |

