Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Salzburger AK
Streaki - Salzburger AK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Salzburger AK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Salzburger AK — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Salzburger AK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Salzburger AK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Salzburger AK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Salzburger AK — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - SV Schwarzach
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SV Schwarzach — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- SV Schwarzach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- SV Schwarzach — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- SV Schwarzach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- SV Schwarzach — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- SV Schwarzach — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- SV Schwarzach — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- SV Schwarzach — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Salzburger AK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Salzburger AK — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Salzburger AK — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Salzburger AK — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - SV Schwarzach
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SV Schwarzach — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 SV Schwarzach — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SV Schwarzach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SV Schwarzach — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SV Schwarzach — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. SV Schwarzach jest o 17% lepsza niż Salzburger AK pod względem odsetku wygranych meczów.
| Salzburger AK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 2.80 | 3.70 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 2.80 | 1.50 | 2.15 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| SV Schwarzach | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.80 | 3.70 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 1.90 | 2.70 | 2.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Wvs Neumarkt3-2
- 03.06.2026Lvs Straßwalchen1-5
- 31.05.2026Dvs Bürmoos0-0
- 22.05.2026Lvs Siezenheim1-5
- 17.05.2026Dvs Anif1-1
- 08.05.2026Wvs Thalgau4-3
- 30.04.2026Lvs UFC Hallein2-3
- 25.04.2026Lvs Bramberg1-4
- 19.04.2026Lvs Union Henndorf2-4
- 10.04.2026Wvs Hallwang5-1
- 06.06.2026Lvs Grödig0-3
- 03.06.2026Lvs Puch2-4
- 31.05.2026Dvs Eugendorf4-4
- 22.05.2026Wvs Neumarkt3-2
- 13.05.2026Wvs Straßwalchen2-0
- 08.05.2026Lvs Bürmoos1-2
- 30.04.2026Lvs Siezenheim2-3
- 25.04.2026Wvs Anif2-0
- 17.04.2026Lvs Thalgau0-5
- 11.04.2026Wvs UFC Hallein3-2
Progi bramkowe
| Salzburger AK | SV Schwarzach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 79% (15/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 79% (15/19) |
| Salzburger AK | SV Schwarzach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 79% (15/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 79% (15/19) |
| Salzburger AK | SV Schwarzach | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 79% (15/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Salzburger AK | SV Schwarzach | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |

