Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Innsbrucker AC
Streaki - Innsbrucker AC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Innsbrucker AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Innsbrucker AC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Innsbrucker AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Innsbrucker AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Innsbrucker AC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Innsbrucker AC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Oberperfuss
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Oberperfuss — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Oberperfuss — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Oberperfuss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Oberperfuss — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Oberperfuss — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Oberperfuss — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Oberperfuss — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Innsbrucker AC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Innsbrucker AC — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Innsbrucker AC — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Innsbrucker AC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Innsbrucker AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Oberperfuss
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Oberperfuss — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Oberperfuss — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Oberperfuss — powyżej 2.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Oberperfuss — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Oberperfuss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Innsbrucker AC jest o 33% lepsza niż Oberperfuss pod względem odsetku wygranych meczów.
| Innsbrucker AC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.90 | 2.90 |
Strzelone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Oberperfuss | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 4.20 | 4.05 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Wörgl4-0
- 15.05.2026Lvs Kundl0-3
- 10.05.2026Lvs Swarovski Tirol II1-3
- 02.05.2026Lvs Volders1-2
- 26.04.2026Lvs St. Johann in Tirol1-2
- 19.04.2026Dvs Kematen1-1
- 11.04.2026Wvs Silz / Mötz3-2
- 04.04.2026Lvs Völs0-1
- 29.03.2026Lvs Ebbs0-3
- 22.03.2026Wvs Mils1-0
- 30.05.2026Lvs St. Johann in Tirol1-2
- 15.05.2026Wvs Kematen2-1
- 09.05.2026Lvs Silz / Mötz2-4
- 30.04.2026Wvs Völs4-0
- 26.04.2026Lvs Ebbs2-6
- 18.04.2026Wvs Fügen3-2
- 11.04.2026Wvs Mils4-2
- 04.04.2026Lvs Swarovski Tirol II0-8
- 27.03.2026Lvs Telfs1-2
- 21.03.2026Lvs Kundl1-2
Progi bramkowe
| Innsbrucker AC | Oberperfuss | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Innsbrucker AC | Oberperfuss | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Innsbrucker AC | Oberperfuss | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Innsbrucker AC | Oberperfuss | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

