Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Lochau
Streaki - Lochau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lochau — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lochau — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Lochau — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Lochau — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Lochau — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lochau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Admira Dornbirn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Admira Dornbirn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Admira Dornbirn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Admira Dornbirn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Admira Dornbirn — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Admira Dornbirn — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Admira Dornbirn — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Admira Dornbirn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lochau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lochau — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lochau — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Lochau — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lochau — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lochau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Admira Dornbirn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Admira Dornbirn — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Admira Dornbirn — powyżej 1.5 gola w meczu w 35 meczach z rzędu
- 🔥 Admira Dornbirn — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Admira Dornbirn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Admira Dornbirn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lochau jest o 30% lepsza niż Admira Dornbirn pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lochau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.10 | 2.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
Stracone | 0.80 | 1.20 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Admira Dornbirn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 4.10 | 4.10 |
Strzelone | 2.20 | 2.20 | 2.20 |
Stracone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
BTTS % | 90% | 80% | 85% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Lvs Röthis1-2
- 03.06.2026Wvs Austria Lustenau II3-0
- 30.05.2026Wvs Hard2-0
- 22.05.2026Wvs Nenzing1-0
- 14.05.2026Wvs Wolfurt3-1
- 09.05.2026Wvs Dornbirner SV3-0
- 01.05.2026Wvs Bizau2-1
- 25.04.2026Wvs Blau-Weiß Feldkirch4-3
- 18.04.2026Lvs FC Egg0-3
- 11.04.2026Dvs Göfis0-0
- 06.06.2026Lvs Hard1-3
- 03.06.2026Wvs Nenzing3-1
- 30.05.2026Lvs Wolfurt3-4
- 23.05.2026Wvs Dornbirner SV2-0
- 16.05.2026Dvs Bizau1-1
- 09.05.2026Lvs Blau-Weiß Feldkirch2-3
- 01.05.2026Wvs FC Egg2-1
- 25.04.2026Lvs Göfis2-4
- 18.04.2026Lvs Rotenberg1-3
- 11.04.2026Wvs Ludesch3-2
Progi bramkowe
| Lochau | Admira Dornbirn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Lochau | Admira Dornbirn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Lochau | Admira Dornbirn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lochau | Admira Dornbirn | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 75% (15/20) | 30% (6/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

