Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy First Vienna II
Streaki - First Vienna II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- First Vienna II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- First Vienna II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- First Vienna II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- First Vienna II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- First Vienna II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- First Vienna II — jest niepokonany w 1. połowie (14/18, 78%)
- First Vienna II — nie wygrywa 1. połowę (13/18, 72%)
Streaki - Red Star Penzing
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Red Star Penzing — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Red Star Penzing — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Red Star Penzing — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Red Star Penzing — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Red Star Penzing — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Red Star Penzing — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - First Vienna II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 First Vienna II — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 First Vienna II — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 First Vienna II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Red Star Penzing
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Red Star Penzing — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Red Star Penzing — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Red Star Penzing jest o 29% lepsza niż First Vienna II pod względem odsetku wygranych meczów.
| First Vienna II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.10 | 2.30 | 3.20 |
Strzelone | 2.50 | 1.20 | 1.85 |
Stracone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Red Star Penzing | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.30 | 2.70 |
Strzelone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Lvs Vorwärts Brigittenau0-1
- 31.05.2026Lvs FAC Wien3-4
- 24.05.2026Lvs Austria XIII2-4
- 16.05.2026Dvs Wienerberg2-2
- 02.05.2026Lvs Dinamo Helfort0-2
- 25.04.2026Lvs LAC-Inter1-2
- 18.04.2026Dvs Simmeringer SC0-0
- 11.04.2026Wvs Schwechat3-1
- 28.03.2026Wvs Stadlau3-0
- 21.03.2026Wvs 1980 Wien5-0
- 07.06.2026Wvs Austria XIII4-3
- 31.05.2026Wvs Vorwärts Brigittenau3-0
- 22.05.2026Wvs Slovan HAC3-0
- 17.05.2026Wvs FAC Wien2-1
- 08.05.2026Lvs Wienerberg1-4
- 24.04.2026Lvs Dinamo Helfort0-2
- 21.04.2026Wvs Schwechat2-0
- 18.04.2026Wvs LAC-Inter1-0
- 10.04.2026Dvs Simmeringer SC0-0
- 21.03.2026Dvs Stadlau1-1
Progi bramkowe
| First Vienna II | Red Star Penzing | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
| First Vienna II | Red Star Penzing | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
| First Vienna II | Red Star Penzing | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 78% (7/9) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 44% (4/9) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 22% (2/9) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 53% (10/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | First Vienna II | Red Star Penzing | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

