Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Blansko
Streaki - Blansko
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Blansko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Blansko — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Blansko — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Blansko — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Blansko — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hodonín
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hodonín — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hodonín — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hodonín — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hodonín — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hodonín — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Blansko
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Blansko — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Blansko — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Blansko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Hodonín
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hodonín — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hodonín jest o 117% lepsza niż Blansko pod względem odsetku wygranych meczów.
| Blansko | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.00 | 3.45 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
| Hodonín | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 80% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.60 | 3.05 |
Strzelone | 1.60 | 2.50 | 2.05 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Lvs Třinec0-5
- 31.05.2026Lvs Sigma Olomouc II0-5
- 23.05.2026Dvs Vítkovice1-1
- 20.05.2026Lvs Unie Hlubina2-4
- 15.05.2026Lvs Frýdek-Místek0-2
- 08.05.2026Lvs Uničov0-3
- 03.05.2026Wvs Polanka nad Odrou2-1
- 29.04.2026Wvs Slovácko II2-1
- 25.04.2026Lvs Vrchovina2-3
- 18.04.2026Lvs Vsetín0-2
- 06.06.2026Lvs Vítkovice1-2
- 03.06.2026Wvs Polanka nad Odrou4-3
- 29.05.2026Dvs Frýdek-Místek1-1
- 23.05.2026Wvs Uničov3-1
- 20.05.2026Wvs Sigma Olomouc II1-0
- 09.05.2026Lvs Vrchovina0-1
- 02.05.2026Wvs Vsetín2-0
- 29.04.2026Dvs Třinec1-1
- 25.04.2026Wvs Zbrojovka Brno II1-0
- 22.04.2026Wvs Start Brno3-1
Progi bramkowe
| Blansko | Hodonín | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Blansko | Hodonín | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Blansko | Hodonín | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Blansko | Hodonín | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

