Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Vsetín
Streaki - Vsetín
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vsetín — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Vsetín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vsetín — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Vsetín — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vsetín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vsetín — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Karviná II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Karviná II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karviná II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Karviná II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karviná II — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karviná II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Vsetín
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vsetín — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vsetín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Karviná II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Karviná II — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vsetín jest o 50% lepsza niż Karviná II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vsetín | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.30 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
BTTS % | 80% | 10% | 45% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
| Karviná II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.70 | 1.70 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.06.2026Lvs Hlučín0-1
- 30.05.2026Dvs Zlín II1-1
- 24.05.2026Wvs Start Brno7-0
- 20.05.2026Lvs Zbrojovka Brno II1-3
- 16.05.2026Lvs Unie Hlubina1-2
- 10.05.2026Dvs Slovácko II3-3
- 02.05.2026Lvs Hodonín0-2
- 29.04.2026Wvs Hranice2-0
- 25.04.2026Lvs Třinec0-1
- 18.04.2026Wvs Blansko2-0
- 06.06.2026Wvs Zbrojovka Brno II2-0
- 29.05.2026Dvs Hranice0-0
- 24.05.2026Lvs Sigma Olomouc II1-3
- 20.05.2026Dvs Polanka nad Odrou0-0
- 17.05.2026Dvs Hlučín2-2
- 10.05.2026Lvs Zlín II1-2
- 03.05.2026Lvs Start Brno0-5
- 29.04.2026Lvs Vrchovina2-3
- 25.04.2026Dvs Unie Hlubina1-1
- 19.04.2026Dvs Slovácko II1-1
Progi bramkowe
| Vsetín | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Vsetín | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Vsetín | Karviná II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vsetín | Karviná II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

