Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Brumov
Streaki - Brumov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brumov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Brumov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Brumov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Brumov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Brumov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Brumov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Brumov — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Brumov — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Sokol Lanžhot
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sokol Lanžhot — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sokol Lanžhot — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sokol Lanžhot — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Sokol Lanžhot — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Brumov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brumov — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brumov — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Brumov — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sokol Lanžhot
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sokol Lanžhot — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brumov jest o 11% lepsza niż Sokol Lanžhot pod względem odsetku wygranych meczów.
| Brumov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.80 | 3.05 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Sokol Lanžhot | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.80 | 2.85 |
Strzelone | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 05.06.2026Dvs Tatran Všechovice1-1
- 23.05.2026Dvs Břeclav0-0
- 17.05.2026Wvs Kroměříž II3-0
- 09.05.2026Wvs Šternberk3-1
- 03.05.2026Lvs Kozlovice1-5
- 26.04.2026Wvs Strání4-0
- 17.04.2026Lvs Baťov1-2
- 12.04.2026Wvs Bzenec3-2
- 04.04.2026Wvs Nové Sady2-0
- 29.03.2026Dvs Skaštice1-1
- 07.06.2026Wvs Strání1-0
- 02.06.2026Dvs Nové Sady1-1
- 30.05.2026Lvs Baťov0-4
- 24.05.2026Wvs Bzenec4-0
- 10.05.2026Dvs Skaštice1-1
- 01.05.2026Dvs Uherský Brod1-1
- 26.04.2026Lvs Slavičín0-1
- 18.04.2026Wvs Holešov3-0
- 12.04.2026Wvs Kozlovice3-0
- 03.04.2026Lvs Tatran Všechovice1-2
Progi bramkowe
| Brumov | Sokol Lanžhot | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Brumov | Sokol Lanžhot | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| Brumov | Sokol Lanžhot | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Brumov | Sokol Lanžhot | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

