Football Stats
Herb Galway United
Galway UnitedŚr. pkt/mecz 1.10
Irlandia / Premier Division19 czerwca 2026 20:45
Herb Derry City
Derry CityŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Galway United

3W — Galway United4D3W — Derry City

Streaki - Galway United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Galway United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Galway United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Galway United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Galway United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Galway United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Galway United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Galway United — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Galway United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Galway United — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Galway United — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Galway United — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Galway United — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Galway United — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Galway United — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Galway United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Galway United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Galway United — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Derry City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Derry City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Derry City — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Derry City — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Derry City — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Derry City — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Galway United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Galway United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Derry City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Derry City — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.06Herb Galway UnitedGalway United21Herb Derry CityDerry City
04.05Herb Derry CityDerry City11Herb Galway UnitedGalway United
03.04Herb Galway UnitedGalway United21Herb Derry CityDerry City
22.08Herb Galway UnitedGalway United12Herb Derry CityDerry City
13.06Herb Derry CityDerry City11Herb Galway UnitedGalway United
18.04Herb Galway UnitedGalway United23Herb Derry CityDerry City
07.03Herb Derry CityDerry City11Herb Galway UnitedGalway United
30.08Herb Galway UnitedGalway United10Herb Derry CityDerry City
07.06Herb Derry CityDerry City20Herb Galway UnitedGalway United
03.05Herb Galway UnitedGalway United00Herb Derry CityDerry City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Galway United jest o 25% lepsza niż Derry City pod względem odsetku wygranych meczów.

Galway UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.80
1.30
1.55
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
43%
36%
40%
Śr. strzały/mecz
14.80
9.70
12.25
Śr. faule/mecz
12.20
12.20
12.20
Derry CityDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.10
2.35
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
59%
50%
54%
Śr. strzały/mecz
14.50
10.30
12.40
Śr. faule/mecz
12.60
13.80
13.20

Ostatnie 10 meczów

Galway United jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Galway United u siebie
0.90 gola/mecz
Derry City na wyjeździe

Progi bramkowe

Galway UnitedDerry City
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Galway United notuje o 10% wyższy wynik niż Derry City pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGalway UnitedDerry City
Match Corners AVG
10.72 (40/40)
11.25 (20/20)
10.20 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 10.5 Corners
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGalway UnitedDerry City
Corners Earned Match
5.45
5.00
5.90
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
218
100
118

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Derry City notuje o 47% wyższy wynik niż Galway United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGalway UnitedDerry City
Match Cards AVG
4.58 (40/40)
3.70 (20/20)
5.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
5% (1/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
0% (0/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Total Cards
183
74
109
Highest in a Match
13
6
13
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGalway UnitedDerry City
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79