Football Stats
Herb Waterford
WaterfordŚr. pkt/mecz 0.70
Irlandia / Premier Division19 czerwca 2026 20:45
Herb Shamrock Rovers
Shamrock RoversŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Waterford

1W — Waterford1D8W — Shamrock Rovers

Streaki - Waterford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waterford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Waterford — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Waterford — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Shamrock Rovers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shamrock Rovers — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Waterford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Shamrock Rovers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.06Herb WaterfordWaterford02Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
01.05Herb Shamrock RoversShamrock Rovers10Herb WaterfordWaterford
03.04Herb WaterfordWaterford11Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
22.09Herb WaterfordWaterford12Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
27.06Herb Shamrock RoversShamrock Rovers10Herb WaterfordWaterford
16.05Herb WaterfordWaterford13Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
11.04Herb Shamrock RoversShamrock Rovers20Herb WaterfordWaterford
01.11Herb Shamrock RoversShamrock Rovers21Herb WaterfordWaterford
02.08Herb WaterfordWaterford12Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
06.05Herb Shamrock RoversShamrock Rovers13Herb WaterfordWaterford

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shamrock Rovers jest o 500% lepsza niż Waterford pod względem odsetku wygranych meczów.

WaterfordDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.60
3.90
3.25
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.20
2.80
2.00
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
39%
41%
40%
Śr. strzały/mecz
12.20
12.50
12.35
Śr. faule/mecz
12.50
12.10
12.30
Shamrock RoversDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
62%
62%
62%
Śr. strzały/mecz
13.80
14.10
13.95
Śr. faule/mecz
12.20
12.50
12.35

Ostatnie 10 meczów

Waterford jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Waterford u siebie
1.20 gola/mecz
Shamrock Rovers na wyjeździe

Progi bramkowe

WaterfordShamrock Rovers
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Waterford notuje o 38% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWaterfordShamrock Rovers
Match Corners AVG
10.00 (40/40)
11.60 (20/20)
8.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
55% (11/20)
15% (3/20)
Over 10.5 Corners
30% (12/40)
50% (10/20)
10% (2/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
50% (10/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWaterfordShamrock Rovers
Corners Earned Match
4.90
4.95
4.85
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
196
99
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shamrock Rovers notuje o 8% wyższy wynik niż Waterford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWaterfordShamrock Rovers
Match Cards AVG
4.47 (40/40)
4.30 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
179
86
93
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWaterfordShamrock Rovers
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79