Football Stats
Herb Dundalk
DundalkŚr. pkt/mecz 1.60
Irlandia / Premier Division10 lipca 2026 20:45
Herb Drogheda United
Drogheda UnitedŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dundalk

4W — Dundalk4D2W — Drogheda United

Streaki - Dundalk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dundalk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Drogheda United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Drogheda United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Drogheda United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Drogheda United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Drogheda United — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Drogheda United — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Drogheda United — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Drogheda United — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Drogheda United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Dundalk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dundalk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 2.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Drogheda United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Drogheda United — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Drogheda UnitedDrogheda United23Herb DundalkDundalk
10.07Herb DundalkDundalk12Herb Drogheda UnitedDrogheda United
22.05Herb Drogheda UnitedDrogheda United11Herb DundalkDundalk
20.02Herb DundalkDundalk11Herb Drogheda UnitedDrogheda United
01.11Herb Drogheda UnitedDrogheda United00Herb DundalkDundalk
12.07Herb DundalkDundalk42Herb Drogheda UnitedDrogheda United
06.05Herb Drogheda UnitedDrogheda United21Herb DundalkDundalk
01.04Herb DundalkDundalk00Herb Drogheda UnitedDrogheda United
29.09Herb DundalkDundalk31Herb Drogheda UnitedDrogheda United
23.06Herb Drogheda UnitedDrogheda United12Herb DundalkDundalk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dundalk jest o 200% lepsza niż Drogheda United pod względem odsetku wygranych meczów.

DundalkDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
1.90
1.40
1.65
Stracone
1.20
1.80
1.50
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
51%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
15.50
18.22
16.79
Śr. faule/mecz
9.90
10.78
10.32
Drogheda UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.50
3.60
3.05
Strzelone
1.10
1.20
1.15
Stracone
1.40
2.40
1.90
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
11.11
8.90
9.95
Śr. faule/mecz
8.11
10.70
9.47

Ostatnie 10 meczów

Dundalk jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Dundalk u siebie
1.20 gola/mecz
Drogheda United na wyjeździe

Progi bramkowe

DundalkDrogheda United
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dundalk notuje o 9% wyższy wynik niż Drogheda United pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDundalkDrogheda United
Match Corners AVG
10.32 (38/40)
10.74 (19/20)
9.89 (19/20)
Over 6.5 Corners
89% (34/38)
84% (16/19)
95% (18/19)
Over 7.5 Corners
82% (31/38)
79% (15/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
68% (26/38)
79% (15/19)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
68% (13/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
45% (17/38)
58% (11/19)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
34% (13/38)
47% (9/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
26% (5/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
18% (7/38)
21% (4/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDundalkDrogheda United
Corners Earned Match
4.97
6.10
3.85
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
60% (12/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
40% (8/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
30% (6/20)
0% (0/20)
Corners Earned
199
122
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dundalk notuje o 12% wyższy wynik niż Drogheda United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDundalkDrogheda United
Match Cards AVG
4.97 (40/40)
5.25 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
199
105
94
Highest in a Match
13
13
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDundalkDrogheda United
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79