Football Stats
Herb Waterford
WaterfordŚr. pkt/mecz 0.95
Irlandia / Premier Division10 lipca 2026 21:00
Herb St Patrick's Athl.
St Patrick's Athl.Śr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Waterford

Streaki - Waterford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waterford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Waterford — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - St Patrick's Athl.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • St Patrick's Athl. — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • St Patrick's Athl. — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • St Patrick's Athl. — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • St Patrick's Athl. — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • St Patrick's Athl. — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Waterford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - St Patrick's Athl.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 St Patrick's Athl. — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 St Patrick's Athl. — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 St Patrick's Athl. — powyżej 8.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 St Patrick's Athl. — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St Patrick's Athl. — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 St Patrick's Athl. — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.02Herb WaterfordWaterford
10.07Herb WaterfordWaterford11Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.
08.05Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.41Herb WaterfordWaterford
20.03Herb WaterfordWaterford02Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.
24.10Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.11Herb WaterfordWaterford
03.08Herb WaterfordWaterford02Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.
23.05Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.22Herb WaterfordWaterford
28.03Herb WaterfordWaterford12Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.
20.09Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.30Herb WaterfordWaterford
04.07Herb WaterfordWaterford10Herb St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. St Patrick's Athl. jest o 150% lepsza niż Waterford pod względem odsetku wygranych meczów.

WaterfordDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
4.20
3.40
Strzelone
1.30
1.60
1.45
Stracone
1.30
2.60
1.95
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
40%
38%
39%
Śr. strzały/mecz
12.89
12.80
12.84
Śr. faule/mecz
12.78
12.80
12.79
St Patrick's Athl.DomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.40
2.60
Strzelone
2.20
1.10
1.65
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
57%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
18.22
15.10
16.58
Śr. faule/mecz
9.22
9.80
9.53

Ostatnie 10 meczów

Waterford jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Waterford u siebie
1.10 gola/mecz
St Patrick's Athl. na wyjeździe

Progi bramkowe

WaterfordSt Patrick's Athl.
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Waterford notuje o 11% wyższy wynik niż St Patrick's Athl. pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWaterfordSt Patrick's Athl.
Match Corners AVG
10.82 (38/40)
11.37 (19/20)
10.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
89% (34/38)
89% (17/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
74% (28/38)
74% (14/19)
74% (14/19)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
53% (10/19)
68% (13/19)
Over 10.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
42% (16/38)
47% (9/19)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
37% (7/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
16% (3/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWaterfordSt Patrick's Athl.
Corners Earned Match
5.38
4.80
5.95
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
30% (6/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
215
96
119

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. St Patrick's Athl. notuje o 11% wyższy wynik niż Waterford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWaterfordSt Patrick's Athl.
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
4.15 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
175
83
92
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWaterfordSt Patrick's Athl.
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79