Football Stats
Herb Shelbourne
ShelbourneŚr. pkt/mecz 1.45
Irlandia / Premier Division22 czerwca 2026 20:45
Herb Bohemians
BohemiansŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Shelbourne

2W — Shelbourne5D3W — Bohemians

Streaki - Shelbourne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shelbourne — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Shelbourne — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Shelbourne — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shelbourne — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Shelbourne — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shelbourne — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shelbourne — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Shelbourne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Shelbourne — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Shelbourne — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Bohemians

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bohemians — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bohemians — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Bohemians — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bohemians — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Bohemians — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Bohemians — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • Bohemians — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Bohemians — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Bohemians — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bohemians — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Shelbourne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shelbourne — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Bohemians

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bohemians — obie drużyny strzelają (BTTS) w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — poniżej 4.5 spalonych w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.06Herb ShelbourneShelbourne03Herb BohemiansBohemians
04.05Herb BohemiansBohemians22Herb ShelbourneShelbourne
16.03Herb ShelbourneShelbourne00Herb BohemiansBohemians
26.10Herb BohemiansBohemians23Herb ShelbourneShelbourne
09.08Herb ShelbourneShelbourne22Herb BohemiansBohemians
16.05Herb BohemiansBohemians10Herb ShelbourneShelbourne
11.04Herb ShelbourneShelbourne10Herb BohemiansBohemians
06.09Herb BohemiansBohemians11Herb ShelbourneShelbourne
23.08Herb ShelbourneShelbourne11Herb BohemiansBohemians
12.04Herb ShelbourneShelbourne12Herb BohemiansBohemians

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bohemians jest o 14% lepsza niż Shelbourne pod względem odsetku wygranych meczów.

ShelbourneDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
2.60
2.90
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
1.70
1.10
1.40
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
46%
51%
Śr. strzały/mecz
15.10
11.78
13.53
Śr. faule/mecz
10.80
11.33
11.05
BohemiansDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
1.40
1.50
1.45
Stracone
1.40
1.30
1.35
BTTS %
90%
60%
75%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
61%
58%
59%
Śr. strzały/mecz
16.22
14.50
15.32
Śr. faule/mecz
10.56
11.50
11.05

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekShelbourne vs Bohemians
1.50 gola/mecz
Shelbourne u siebie
1.50 gola/mecz
Bohemians na wyjeździe

Progi bramkowe

ShelbourneBohemians
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bohemians notuje o 13% wyższy wynik niż Shelbourne pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemShelbourneBohemians
Match Corners AVG
9.87 (38/40)
9.26 (19/20)
10.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
79% (15/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
68% (13/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
63% (12/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
55% (21/38)
47% (9/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
21% (4/19)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
11% (2/19)
47% (9/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
11% (2/19)
32% (6/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
5% (1/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemShelbourneBohemians
Corners Earned Match
5.50
5.05
5.95
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Corners Earned
220
101
119

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shelbourne notuje o 25% wyższy wynik niż Bohemians pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemShelbourneBohemians
Match Cards AVG
4.78 (40/40)
5.30 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
191
106
85
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemShelbourneBohemians
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79