Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Shamrock Rovers
Streaki - Shamrock Rovers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Shamrock Rovers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Derry City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Derry City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derry City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derry City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Derry City — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Derry City — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Derry City — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Derry City — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Derry City — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Derry City — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Derry City — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Derry City — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Shamrock Rovers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Serie - Derry City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Derry City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 12.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shamrock Rovers jest o 225% lepsza niż Derry City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Shamrock Rovers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.90 | 2.20 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Posiadanie piłki | 62% | 63% | 62% |
Śr. strzały/mecz | 13.80 | 14.22 | 14.00 |
Śr. faule/mecz | 12.20 | 12.44 | 12.32 |
| Derry City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 59% | 52% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 14.50 | 10.67 | 12.68 |
Śr. faule/mecz | 12.60 | 13.11 | 12.84 |
Ostatnie 10 meczów
- 19.06.2026Wvs Waterford2-0
- 12.06.2026Lvs Shelbourne1-2
- 29.05.2026Wvs St Patrick's Athl.1-0
- 25.05.2026Wvs Bohemians2-1
- 22.05.2026Lvs Sligo Rovers1-2
- 15.05.2026Lvs Dundalk0-1
- 08.05.2026Wvs Galway United3-1
- 04.05.2026Wvs Drogheda United4-1
- 01.05.2026Wvs Waterford1-0
- 24.04.2026Lvs Derry City0-1
- 19.06.2026Lvs Galway United1-2
- 12.06.2026Wvs Bohemians4-1
- 29.05.2026Lvs Dundalk1-2
- 25.05.2026Dvs Shelbourne0-0
- 22.05.2026Dvs St Patrick's Athl.0-0
- 15.05.2026Dvs Waterford2-2
- 08.05.2026Lvs Drogheda United0-1
- 04.05.2026Dvs Galway United1-1
- 01.05.2026Dvs Bohemians1-1
- 24.04.2026Wvs Shamrock Rovers1-0
Progi bramkowe
| Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Derry City notuje o 20% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.21 (38/40) | 8.37 (19/20) | 10.05 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 84% (32/38) | 79% (15/19) | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 74% (28/38) | 63% (12/19) | 84% (16/19) |
Over 8.5 Corners | 61% (23/38) | 47% (9/19) | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 37% (14/38) | 16% (3/19) | 58% (11/19) |
Over 10.5 Corners | 26% (10/38) | 11% (2/19) | 42% (8/19) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/38) | 11% (2/19) | 32% (6/19) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/38) | 11% (2/19) | 16% (3/19) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/19) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/38) | 5% (1/19) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.38 | 4.85 | 5.90 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 15% (3/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 215 | 97 | 118 |
| Ogółem | Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.92 | 3.55 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 157 | 71 | 86 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Derry City notuje o 17% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.05 (40/40) | 4.65 (20/20) | 5.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 202 | 93 | 109 |
Highest in a Match | 13 | 9 | 13 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Shamrock Rovers | Derry City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

