Football Stats
Herb Dundalk
DundalkŚr. pkt/mecz 1.60
Irlandia / Premier Division31 lipca 2026 20:45
Herb Sligo Rovers
Sligo RoversŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dundalk

5W — Dundalk2D3W — Sligo Rovers

Streaki - Dundalk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Dundalk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Sligo Rovers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sligo Rovers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sligo Rovers — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Sligo Rovers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sligo Rovers — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sligo Rovers — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sligo Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sligo Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sligo Rovers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Dundalk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dundalk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu

Serie - Sligo Rovers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sligo Rovers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 2.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Sligo Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb DundalkDundalk11Herb Sligo RoversSligo Rovers
25.04Herb Sligo RoversSligo Rovers20Herb DundalkDundalk
16.03Herb DundalkDundalk10Herb Sligo RoversSligo Rovers
21.09Herb Sligo RoversSligo Rovers21Herb DundalkDundalk
13.06Herb DundalkDundalk10Herb Sligo RoversSligo Rovers
19.04Herb Sligo RoversSligo Rovers11Herb DundalkDundalk
04.03Herb DundalkDundalk05Herb Sligo RoversSligo Rovers
20.10Herb Sligo RoversSligo Rovers02Herb DundalkDundalk
11.08Herb DundalkDundalk10Herb Sligo RoversSligo Rovers
06.05Herb Sligo RoversSligo Rovers01Herb DundalkDundalk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dundalk jest o 125% lepsza niż Sligo Rovers pod względem odsetku wygranych meczów.

DundalkDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
52%
51%
52%
Śr. strzały/mecz
14.40
18.25
16.11
Śr. faule/mecz
10.30
12.13
11.11
Sligo RoversDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
2.50
2.60
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
46%
48%
47%
Śr. strzały/mecz
10.00
9.11
9.58
Śr. faule/mecz
10.00
9.56
9.79

Ostatnie 10 meczów

Dundalk jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Dundalk u siebie
0.70 gola/mecz
Sligo Rovers na wyjeździe

Progi bramkowe

DundalkSligo Rovers
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDundalkSligo Rovers
Match Corners AVG
10.76 (37/40)
10.56 (18/20)
10.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
81% (30/37)
83% (15/18)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
78% (14/18)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
73% (27/37)
78% (14/18)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
65% (24/37)
67% (12/18)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
51% (19/37)
50% (9/18)
53% (10/19)
Over 11.5 Corners
43% (16/37)
39% (7/18)
47% (9/19)
Over 12.5 Corners
32% (12/37)
22% (4/18)
42% (8/19)
Over 13.5 Corners
27% (10/37)
22% (4/18)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
19% (7/37)
17% (3/18)
21% (4/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDundalkSligo Rovers
Corners Earned Match
5.10
6.15
4.05
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Corners Earned
204
123
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dundalk notuje o 32% wyższy wynik niż Sligo Rovers pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDundalkSligo Rovers
Match Cards AVG
4.58 (40/40)
5.20 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Total Cards
183
104
79
Highest in a Match
13
13
7
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDundalkSligo Rovers
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79