Football Stats
Herb Dundalk
DundalkŚr. pkt/mecz 1.45
Irlandia / Premier Division21 sierpnia 2026 20:45
Herb Galway United
Galway UnitedŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Dundalk

2W — Dundalk2D4W — Galway United

Streaki - Dundalk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dundalk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dundalk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Dundalk — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dundalk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dundalk — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Dundalk — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Galway United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Galway United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Galway United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galway United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galway United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Galway United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Galway United — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Galway United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Galway United — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Galway United — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Galway United — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Galway United — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Galway United — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Galway United — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Galway United — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Galway United — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Dundalk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dundalk — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundalk — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Galway United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Galway United — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Galway United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb DundalkDundalk12Herb Galway UnitedGalway United
12.06Herb Galway UnitedGalway United01Herb DundalkDundalk
17.04Herb DundalkDundalk21Herb Galway UnitedGalway United
06.03Herb Galway UnitedGalway United22Herb DundalkDundalk
04.10Herb Galway UnitedGalway United11Herb DundalkDundalk
02.08Herb DundalkDundalk02Herb Galway UnitedGalway United
24.05Herb Galway UnitedGalway United20Herb DundalkDundalk
23.02Herb DundalkDundalk02Herb Galway UnitedGalway United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dundalk jest o 33% lepsza niż Galway United pod względem odsetku wygranych meczów.

DundalkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
3.30
3.15
Strzelone
1.50
1.70
1.60
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
53%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
16.20
18.13
17.06
Śr. faule/mecz
10.30
14.38
12.11
Galway UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
3.00
3.15
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.70
1.70
1.70
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
45%
37%
41%
Śr. strzały/mecz
16.78
9.60
13.00
Śr. faule/mecz
12.56
12.50
12.53

Ostatnie 10 meczów

Dundalk jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Dundalk u siebie
1.30 gola/mecz
Galway United na wyjeździe

Progi bramkowe

DundalkGalway United
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDundalkGalway United
Match Corners AVG
10.62 (37/40)
10.44 (18/20)
10.79 (19/20)
Over 6.5 Corners
86% (32/37)
83% (15/18)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
78% (14/18)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
76% (28/37)
72% (13/18)
79% (15/19)
Over 9.5 Corners
57% (21/37)
61% (11/18)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
46% (17/37)
50% (9/18)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
38% (14/37)
39% (7/18)
37% (7/19)
Over 12.5 Corners
30% (11/37)
22% (4/18)
37% (7/19)
Over 13.5 Corners
27% (10/37)
22% (4/18)
32% (6/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
17% (3/18)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDundalkGalway United
Corners Earned Match
5.75
6.40
5.10
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Corners Earned
230
128
102

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dundalk notuje o 43% wyższy wynik niż Galway United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDundalkGalway United
Match Cards AVG
4.50 (40/40)
5.30 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
180
106
74
Highest in a Match
13
13
8
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDundalkGalway United
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79