Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Derry City
Streaki - Derry City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Derry City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Derry City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Derry City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Derry City — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Derry City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Derry City — poniżej 12.5 rożnych (10/10, 100%)
- Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
- Derry City — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Derry City — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Derry City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Derry City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Derry City — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Derry City — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Shamrock Rovers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shamrock Rovers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Derry City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 12.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Derry City — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
Serie - Shamrock Rovers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shamrock Rovers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shamrock Rovers jest o 150% lepsza niż Derry City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Derry City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.10 | 2.65 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 59% | 51% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 15.25 | 11.00 | 13.27 |
Śr. faule/mecz | 11.63 | 13.00 | 12.27 |
| Shamrock Rovers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.30 | 2.65 |
Strzelone | 2.10 | 0.80 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs Bohemians3-5
- 07.08.2026Wvs Sligo Rovers2-0
- 02.08.2026Dvs St Patrick's Athl.1-1
- 30.07.2026Lvs HNK Rijeka0-1
- 23.07.2026Lvs HNK Rijeka0-1
- 16.07.2026Lvs CSKA Sofia1-2
- 09.07.2026Lvs CSKA Sofia2-3
- 03.07.2026Lvs Waterford2-4
- 26.06.2026Wvs Drogheda United2-0
- 22.06.2026Dvs Shamrock Rovers1-1
- 27.08.2026Lvs KuPS0-1
- 20.08.2026Dvs KuPS1-1
- 13.08.2026Lvs Egnatia Rrogozhinë1-5
- 07.08.2026Wvs Dundalk3-2
- 04.08.2026Wvs Egnatia Rrogozhinë3-1
- 31.07.2026Dvs Drogheda United0-0
- 28.07.2026Wvs Ararat-Armenia2-1
- 21.07.2026Lvs Ararat-Armenia0-2
- 17.07.2026Dvs Cork City1-1
- 14.07.2026Wvs Floriana5-1
Progi bramkowe
| Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Derry City notuje o 44% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.81 (27/40) | 10.20 (15/20) | 7.08 (12/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (22/27) | 100% (15/15) | 58% (7/12) |
Over 7.5 Corners | 74% (20/27) | 93% (14/15) | 50% (6/12) |
Over 8.5 Corners | 56% (15/27) | 80% (12/15) | 25% (3/12) |
Over 9.5 Corners | 41% (11/27) | 67% (10/15) | 8% (1/12) |
Over 10.5 Corners | 30% (8/27) | 53% (8/15) | 0% (0/12) |
Over 11.5 Corners | 15% (4/27) | 27% (4/15) | 0% (0/12) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/27) | 0% (0/15) | 0% (0/12) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/27) | 0% (0/15) | 0% (0/12) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/27) | 0% (0/15) | 0% (0/12) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.92 | 5.50 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 45% (9/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 197 | 110 | 87 |
| Ogółem | Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.98 | 4.40 | 3.55 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (20/40) | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 159 | 88 | 71 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Derry City notuje o 28% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.85 (40/40) | 5.45 (20/20) | 4.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 194 | 109 | 85 |
Highest in a Match | 13 | 13 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Derry City | Shamrock Rovers | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

