Football Stats
Herb Waterford
WaterfordŚr. pkt/mecz 1.45
Irlandia / Premier Division4 września 2026 20:45
Herb Derry City
Derry CityŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Waterford

3W — Waterford1D6W — Derry City

Streaki - Waterford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Waterford — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Waterford — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Derry City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Derry City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Derry City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Derry City — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Derry City — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Derry City — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Derry City — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Derry City — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Derry City — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Derry City — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Waterford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waterford — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 8.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Derry City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Derry City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — powyżej 7.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 12.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Derry City — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.07Herb Derry CityDerry City24Herb WaterfordWaterford
15.05Herb WaterfordWaterford22Herb Derry CityDerry City
27.02Herb Derry CityDerry City42Herb WaterfordWaterford
17.10Herb WaterfordWaterford12Herb Derry CityDerry City
04.07Herb Derry CityDerry City72Herb WaterfordWaterford
25.04Herb WaterfordWaterford21Herb Derry CityDerry City
28.02Herb Derry CityDerry City12Herb WaterfordWaterford
23.08Herb WaterfordWaterford01Herb Derry CityDerry City
03.06Herb Derry CityDerry City30Herb WaterfordWaterford
26.04Herb WaterfordWaterford02Herb Derry CityDerry City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Waterford jest o 133% lepsza niż Derry City pod względem odsetku wygranych meczów.

WaterfordDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.00
3.00
3.00
Strzelone
1.80
1.40
1.60
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
36%
38%
37%
Śr. strzały/mecz
13.89
13.70
13.79
Śr. faule/mecz
12.89
13.10
13.00
Derry CityDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.70
3.10
2.90
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
59%
51%
56%
Śr. strzały/mecz
15.50
11.00
13.40
Śr. faule/mecz
11.50
13.00
12.20

Ostatnie 10 meczów

Waterford jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Waterford u siebie
1.20 gola/mecz
Derry City na wyjeździe

Progi bramkowe

WaterfordDerry City
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Waterford notuje o 8% wyższy wynik niż Derry City pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWaterfordDerry City
Match Corners AVG
10.59 (34/40)
10.95 (19/20)
10.13 (15/20)
Over 6.5 Corners
94% (32/34)
89% (17/19)
100% (15/15)
Over 7.5 Corners
88% (30/34)
84% (16/19)
93% (14/15)
Over 8.5 Corners
74% (25/34)
74% (14/19)
73% (11/15)
Over 9.5 Corners
59% (20/34)
53% (10/19)
67% (10/15)
Over 10.5 Corners
47% (16/34)
42% (8/19)
53% (8/15)
Over 11.5 Corners
32% (11/34)
37% (7/19)
27% (4/15)
Over 12.5 Corners
15% (5/34)
26% (5/19)
0% (0/15)
Over 13.5 Corners
15% (5/34)
26% (5/19)
0% (0/15)
Over 14.5 Corners
6% (2/34)
11% (2/19)
0% (0/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWaterfordDerry City
Corners Earned Match
5.13
4.95
5.30
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
205
99
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Derry City notuje o 31% wyższy wynik niż Waterford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWaterfordDerry City
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.20 (20/20)
5.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
194
84
110
Highest in a Match
13
8
13
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWaterfordDerry City
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79