Football Stats
Herb Detroit City
Detroit CityŚr. pkt/mecz 1.45
USA / USL Championship11 czerwca 2026 01:30
Herb El Paso Locomotive
El Paso LocomotiveŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Detroit City

Streaki - Detroit City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Detroit City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Detroit City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Detroit City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Detroit City — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Detroit City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Detroit City — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - El Paso Locomotive

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Paso Locomotive — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Paso Locomotive — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Paso Locomotive — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie - Detroit City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Detroit City — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Detroit City — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - El Paso Locomotive

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Paso Locomotive — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb Detroit CityDetroit City11Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
08.09Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive00Herb Detroit CityDetroit City
19.03Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive13Herb Detroit CityDetroit City
18.06Herb Detroit CityDetroit City11Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Detroit City jest o 33% lepsza niż El Paso Locomotive pod względem odsetku wygranych meczów.

Detroit CityDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
1.60
1.85
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
0.60
1.00
0.80
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
El Paso LocomotiveDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.70
3.40
3.55
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
2.20
1.50
1.85
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

El Paso Locomotive jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Detroit City u siebie
1.90 gola/mecz
El Paso Locomotive na wyjeździe

Progi bramkowe

Detroit CityEl Paso Locomotive
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDetroit CityEl Paso Locomotive
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Under 3.5
70% (28/40)
95% (19/20)
45% (9/20)
Under 4.5
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50