Football Stats
Herb Phoenix Rising
Phoenix RisingŚr. pkt/mecz 1.50
USA / USL Championship11 czerwca 2026 04:30
Herb Louisville City
Louisville CityŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Phoenix Rising

Streaki - Phoenix Rising

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Phoenix Rising — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Phoenix Rising — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Phoenix Rising — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Phoenix Rising — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Louisville City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Louisville City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Louisville City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Louisville City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Louisville City — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Louisville City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Louisville City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Louisville City — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Louisville City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Phoenix Rising

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Phoenix Rising — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Phoenix Rising — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Louisville City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Louisville City — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Louisville City — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.06Herb Phoenix RisingPhoenix Rising02Herb Louisville CityLouisville City
27.10Herb Louisville CityLouisville City41Herb Phoenix RisingPhoenix Rising
18.06Herb Phoenix RisingPhoenix Rising22Herb Louisville CityLouisville City
20.07Herb Louisville CityLouisville City00Herb Phoenix RisingPhoenix Rising
09.11Herb Louisville CityLouisville City10Herb Phoenix RisingPhoenix Rising

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Louisville City jest o 43% lepsza niż Phoenix Rising pod względem odsetku wygranych meczów.

Phoenix RisingDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.50
1.70
2.10
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Louisville CityDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
2.90
2.60
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekPhoenix Rising vs Louisville City
1.50 gola/mecz
Phoenix Rising u siebie
1.50 gola/mecz
Louisville City na wyjeździe

Progi bramkowe

Phoenix RisingLouisville City
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPhoenix RisingLouisville City
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50