Football Stats
Herb Colorado Springs
Colorado SpringsŚr. pkt/mecz 1.20
USA / USL Championship14 czerwca 2026 03:00
Herb Sacramento Republic
Sacramento RepublicŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Colorado Springs

Streaki - Colorado Springs

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Colorado Springs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Colorado Springs — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Colorado Springs — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Springs — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Springs — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Springs — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Colorado Springs — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Sacramento Republic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sacramento Republic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sacramento Republic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sacramento Republic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sacramento Republic — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sacramento Republic — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie - Colorado Springs

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Colorado Springs — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Sacramento Republic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sacramento Republic — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sacramento Republic — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sacramento Republic — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sacramento Republic — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.06Herb Colorado SpringsColorado Springs01Herb Sacramento RepublicSacramento Republic
21.09Herb Colorado SpringsColorado Springs02Herb Sacramento RepublicSacramento Republic
23.03Herb Sacramento RepublicSacramento Republic22Herb Colorado SpringsColorado Springs
27.10Herb Sacramento RepublicSacramento Republic01Herb Colorado SpringsColorado Springs
07.04Herb Colorado SpringsColorado Springs02Herb Sacramento RepublicSacramento Republic
24.09Herb Colorado SpringsColorado Springs20Herb Sacramento RepublicSacramento Republic
16.04Herb Sacramento RepublicSacramento Republic40Herb Colorado SpringsColorado Springs
30.10Herb Colorado SpringsColorado Springs11Herb Sacramento RepublicSacramento Republic
18.08Herb Sacramento RepublicSacramento Republic30Herb Colorado SpringsColorado Springs
02.07Herb Colorado SpringsColorado Springs30Herb Sacramento RepublicSacramento Republic

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sacramento Republic jest o 17% lepsza niż Colorado Springs pod względem odsetku wygranych meczów.

Colorado SpringsDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.30
3.05
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
1.30
2.20
1.75
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Sacramento RepublicDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Colorado Springs jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Colorado Springs u siebie
1.10 gola/mecz
Sacramento Republic na wyjeździe

Progi bramkowe

Colorado SpringsSacramento Republic
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemColorado SpringsSacramento Republic
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50