Football Stats
Herb Lexington
LexingtonŚr. pkt/mecz 1.15
USA / USL Championship14 czerwca 2026 01:00
Herb San Antonio
San AntonioŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Lexington

2W — Lexington0D2W — San Antonio

Streaki - Lexington

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lexington — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lexington — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lexington — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Lexington — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lexington — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lexington — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lexington — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lexington — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - San Antonio

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Antonio — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Antonio — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Antonio — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Antonio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Antonio — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • San Antonio — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • San Antonio — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • San Antonio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Lexington

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lexington — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - San Antonio

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Antonio — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 San Antonio — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Antonio — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Antonio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 San Antonio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.06Herb LexingtonLexington20Herb San AntonioSan Antonio
29.03Herb San AntonioSan Antonio20Herb LexingtonLexington
17.08Herb San AntonioSan Antonio01Herb LexingtonLexington
29.03Herb LexingtonLexington23Herb San AntonioSan Antonio

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Antonio jest o 17% lepsza niż Lexington pod względem odsetku wygranych meczów.

LexingtonDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
San AntonioDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.30
2.50
Strzelone
1.80
0.80
1.30
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
70%
50%

Ostatnie 10 meczów

Lexington jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Lexington u siebie
0.80 gola/mecz
San Antonio na wyjeździe

Progi bramkowe

LexingtonSan Antonio
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLexingtonSan Antonio
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Under 2.5
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50