Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Pittsburgh Riverhounds
Streaki - Pittsburgh Riverhounds
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Indy Eleven
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Indy Eleven — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Indy Eleven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Indy Eleven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Indy Eleven — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Indy Eleven — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Indy Eleven — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Indy Eleven — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Indy Eleven — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Pittsburgh Riverhounds
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Indy Eleven
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Indy Eleven — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Indy Eleven — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Indy Eleven — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Indy Eleven — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Indy Eleven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Indy Eleven — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pittsburgh Riverhounds jest o 11% lepsza niż Indy Eleven pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pittsburgh Riverhounds | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
Strzelone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
Stracone | 0.50 | 1.30 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Indy Eleven | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 10% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 1.90 | 0.90 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 90% | 50% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Miami FC2-0
- 09.05.2026Wvs Louisville City2-0
- 02.05.2026Lvs Phoenix Rising0-1
- 18.04.2026Wvs Detroit City2-1
- 12.04.2026Lvs Birmingham Legion0-1
- 04.04.2026Dvs Indy Eleven1-1
- 28.03.2026Wvs Sporting JAX3-2
- 21.03.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-3
- 14.03.2026Wvs Loudoun United3-2
- 07.03.2026Lvs Charleston Battery1-2
- 30.05.2026Wvs Rhode Island1-0
- 23.05.2026Wvs Lexington3-1
- 09.05.2026Wvs Sporting JAX2-1
- 02.05.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-1
- 19.04.2026Dvs Birmingham Legion2-2
- 11.04.2026Wvs Monterey Bay3-1
- 04.04.2026Dvs Pittsburgh Riverhounds1-1
- 28.03.2026Dvs Hartford Athletic2-2
- 21.03.2026Wvs Detroit City2-1
- 08.03.2026Lvs Brooklyn0-1
Progi bramkowe
| Pittsburgh Riverhounds | Indy Eleven | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Indy Eleven | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Indy Eleven | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pittsburgh Riverhounds | Indy Eleven | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

