Football Stats
Herb Indy Eleven
Indy ElevenŚr. pkt/mecz 1.40
USA / USL Championship16 września 2026 01:00
Herb Brooklyn
BrooklynŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Indy Eleven

0W — Indy Eleven0D1W — Brooklyn

Streaki - Indy Eleven

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Indy Eleven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Indy Eleven — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Indy Eleven — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Indy Eleven — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Indy Eleven — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Indy Eleven — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Indy Eleven — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Indy Eleven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Indy Eleven — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Indy Eleven — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Brooklyn

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brooklyn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Brooklyn — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brooklyn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brooklyn — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Indy Eleven

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Indy Eleven — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Brooklyn

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brooklyn — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.03Herb BrooklynBrooklyn10Herb Indy ElevenIndy Eleven

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Indy Eleven jest o 100% lepsza niż Brooklyn pod względem odsetku wygranych meczów.

Indy ElevenDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.30
2.40
Strzelone
1.70
0.70
1.20
Stracone
0.80
1.60
1.20
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
BrooklynDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.00
3.80
2.90
Strzelone
1.00
1.20
1.10
Stracone
1.00
2.60
1.80
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Ostatnie 10 meczów

Indy Eleven jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Indy Eleven u siebie
1.20 gola/mecz
Brooklyn na wyjeździe

Progi bramkowe

Indy ElevenBrooklyn
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndy ElevenBrooklyn
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50