Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Loudoun United
Streaki - Loudoun United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Loudoun United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Loudoun United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Loudoun United — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Loudoun United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Loudoun United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sporting JAX
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting JAX — przegrywa na wyjeździe (6/7, 86%)
- Sporting JAX — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/7, 86%)
- Sporting JAX — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/7, 71%)
- Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Sporting JAX — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (5/7, 71%)
- Sporting JAX — powyżej 2.5 gola w meczu (10/14, 71%)
Serie - Loudoun United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Loudoun United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Loudoun United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Loudoun United — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Loudoun United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Loudoun United — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sporting JAX
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting JAX — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Loudoun United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 20% | 10% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Sporting JAX | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 0% | 0% |
Śr. goli/mecz | 5.29 | 2.71 | 4.00 |
Strzelone | 1.71 | 0.71 | 1.21 |
Stracone | 3.57 | 2.00 | 2.79 |
BTTS % | 71% | 57% | 64% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 29% | 43% | 36% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.06.2026Lvs Charleston Battery1-4
- 21.06.2026Dvs Birmingham Legion1-1
- 13.06.2026Lvs Rhode Island1-4
- 31.05.2026Lvs Monterey Bay1-4
- 23.05.2026Dvs Detroit City0-0
- 09.05.2026Wvs Brooklyn1-0
- 02.05.2026Dvs Oakland Roots2-2
- 18.04.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 10.04.2026Dvs Louisville City3-3
- 04.04.2026Dvs Birmingham Legion2-2
- 20.06.2026Lvs Charleston Battery2-5
- 13.06.2026Lvs Detroit City2-6
- 11.06.2026Lvs Monterey Bay1-2
- 31.05.2026Dvs Brooklyn2-2
- 27.05.2026Dvs San Antonio4-4
- 09.05.2026Lvs Indy Eleven1-2
- 02.05.2026Lvs Charleston Battery0-4
- 18.04.2026Lvs Louisville City0-1
- 11.04.2026Lvs Detroit City0-1
- 04.04.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-1
Progi bramkowe
| Loudoun United | Sporting JAX | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 57% (4/7) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 43% (3/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (11/14) |
| Loudoun United | Sporting JAX | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 71% (5/7) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 29% (2/7) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 86% (6/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (11/14) |
| Loudoun United | Sporting JAX | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 86% (6/7) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 57% (4/7) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 57% (4/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 64% (9/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 79% (11/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Loudoun United | Sporting JAX | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 9% (3/34) | 15% (3/20) | 0% (0/14) |
Under 1.5 | 32% (11/34) | 40% (8/20) | 21% (3/14) |
Under 2.5 | 38% (13/34) | 45% (9/20) | 29% (4/14) |
Under 3.5 | 50% (17/34) | 50% (10/20) | 50% (7/14) |
Under 4.5 | 71% (24/34) | 75% (15/20) | 64% (9/14) |
Under 5.5 | 85% (29/34) | 95% (19/20) | 71% (10/14) |

