Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Pittsburgh Riverhounds
Streaki - Pittsburgh Riverhounds
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Brooklyn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brooklyn — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/6, 100%)
- Brooklyn — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/6, 100%)
- Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (6/6, 100%)
- Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
- Brooklyn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (5/6, 83%)
- Brooklyn — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (5/6, 83%)
Serie - Pittsburgh Riverhounds
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Brooklyn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brooklyn — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brooklyn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pittsburgh Riverhounds jest o 200% lepsza niż Brooklyn pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pittsburgh Riverhounds | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.30 | 1.95 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 0.50 | 1.20 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Brooklyn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 29% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.86 | 4.00 | 2.85 |
Strzelone | 0.86 | 1.17 | 1.00 |
Stracone | 1.00 | 2.83 | 1.85 |
BTTS % | 29% | 67% | 46% |
Czyste konto % | 29% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 43% | 33% | 38% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.06.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 13.06.2026Wvs Indy Eleven1-0
- 30.05.2026Wvs Miami FC2-0
- 09.05.2026Wvs Louisville City2-0
- 02.05.2026Lvs Phoenix Rising0-1
- 18.04.2026Wvs Detroit City2-1
- 12.04.2026Lvs Birmingham Legion0-1
- 04.04.2026Dvs Indy Eleven1-1
- 28.03.2026Wvs Sporting JAX3-2
- 21.03.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-3
- 20.06.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-2
- 14.06.2026Dvs Louisville City2-2
- 31.05.2026Dvs Sporting JAX2-2
- 23.05.2026Lvs Rhode Island1-4
- 09.05.2026Lvs Loudoun United0-1
- 02.05.2026Lvs Miami FC2-3
- 21.04.2026Dvs Sacramento Republic1-1
- 11.04.2026Wvs Charleston Battery3-0
- 28.03.2026Lvs Louisville City0-1
- 25.03.2026Lvs Lexington0-3
Progi bramkowe
| Pittsburgh Riverhounds | Brooklyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (6/6) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 100% (6/6) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 100% (6/6) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 67% (4/6) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 33% (2/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 69% (9/13) |
| Pittsburgh Riverhounds | Brooklyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 83% (5/6) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 67% (4/6) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 17% (1/6) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/6) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 69% (9/13) |
| Pittsburgh Riverhounds | Brooklyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (6/6) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 67% (4/6) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (3/6) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 17% (1/6) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (3/6) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 77% (10/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (11/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 69% (9/13) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pittsburgh Riverhounds | Brooklyn | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (5/33) | 25% (5/20) | 0% (0/13) |
Under 1.5 | 36% (12/33) | 45% (9/20) | 23% (3/13) |
Under 2.5 | 52% (17/33) | 60% (12/20) | 38% (5/13) |
Under 3.5 | 79% (26/33) | 85% (17/20) | 69% (9/13) |
Under 4.5 | 88% (29/33) | 90% (18/20) | 85% (11/13) |
Under 5.5 | 100% (33/33) | 100% (20/20) | 100% (13/13) |

