Football Stats
Herb FC Tulsa
FC TulsaŚr. pkt/mecz 1.45
USA / USL Championship19 lipca 2026 02:30
Herb El Paso Locomotive
El Paso LocomotiveŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Tulsa

Streaki - FC Tulsa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Tulsa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Tulsa — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC Tulsa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Tulsa — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Tulsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Tulsa — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • FC Tulsa — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - El Paso Locomotive

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • El Paso Locomotive — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Paso Locomotive — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • El Paso Locomotive — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Paso Locomotive — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • El Paso Locomotive — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - FC Tulsa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Tulsa — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tulsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tulsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - El Paso Locomotive

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 El Paso Locomotive — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 El Paso Locomotive — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb FC TulsaFC Tulsa10Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
30.04Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive14Herb FC TulsaFC Tulsa
19.10Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive11Herb FC TulsaFC Tulsa
11.05Herb FC TulsaFC Tulsa11Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
06.10Herb FC TulsaFC Tulsa01Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
28.04Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive01Herb FC TulsaFC Tulsa
01.04Herb FC TulsaFC Tulsa22Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
05.05Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive31Herb FC TulsaFC Tulsa
10.10Herb FC TulsaFC Tulsa12Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive
11.10Herb El Paso LocomotiveEl Paso Locomotive22Herb FC TulsaFC Tulsa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

FC TulsaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
2.60
2.20
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
0.60
1.40
1.00
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
El Paso LocomotiveDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
3.70
3.30
3.50
Strzelone
1.60
1.90
1.75
Stracone
2.10
1.40
1.75
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

El Paso Locomotive jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
FC Tulsa u siebie
1.90 gola/mecz
El Paso Locomotive na wyjeździe

Progi bramkowe

FC TulsaEl Paso Locomotive
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
95% (19/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC TulsaEl Paso Locomotive
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Under 3.5
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50