Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Pittsburgh Riverhounds
Streaki - Pittsburgh Riverhounds
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Louisville City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Louisville City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Louisville City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Louisville City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Louisville City — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Louisville City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Louisville City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Louisville City — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Louisville City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Pittsburgh Riverhounds
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Louisville City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Louisville City — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Louisville City — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Louisville City — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Louisville City — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Louisville City — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Louisville City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Louisville City jest o 13% lepsza niż Pittsburgh Riverhounds pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pittsburgh Riverhounds | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
| Louisville City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.07.2026Lvs Sporting JAX1-2
- 04.07.2026Lvs Brooklyn0-2
- 20.06.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 13.06.2026Wvs Indy Eleven1-0
- 30.05.2026Wvs Miami FC2-0
- 09.05.2026Wvs Louisville City2-0
- 02.05.2026Lvs Phoenix Rising0-1
- 18.04.2026Wvs Detroit City2-1
- 12.04.2026Lvs Birmingham Legion0-1
- 04.04.2026Dvs Indy Eleven1-1
- 05.07.2026Wvs Hartford Athletic1-0
- 14.06.2026Dvs Brooklyn2-2
- 11.06.2026Wvs Phoenix Rising2-0
- 04.06.2026Dvs Birmingham Legion1-1
- 30.05.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-2
- 23.05.2026Lvs Miami FC3-4
- 09.05.2026Lvs Pittsburgh Riverhounds0-2
- 02.05.2026Lvs Detroit City1-2
- 18.04.2026Wvs Sporting JAX1-0
- 10.04.2026Dvs Loudoun United3-3
Progi bramkowe
| Pittsburgh Riverhounds | Louisville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Louisville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Louisville City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pittsburgh Riverhounds | Louisville City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

