Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Rhode Island
Streaki - Rhode Island
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rhode Island — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Rhode Island — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rhode Island — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rhode Island — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rhode Island — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Rhode Island — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Rhode Island — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hartford Athletic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hartford Athletic — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hartford Athletic — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hartford Athletic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hartford Athletic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Rhode Island
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rhode Island — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rhode Island — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rhode Island — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hartford Athletic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hartford Athletic — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rhode Island jest o 60% lepsza niż Hartford Athletic pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rhode Island | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.80 | 2.85 |
Strzelone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Hartford Athletic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.60 | 2.05 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.07.2026Lvs Sacramento Republic1-2
- 04.07.2026Dvs Orange County SC1-1
- 13.06.2026Wvs Loudoun United4-1
- 30.05.2026Lvs Indy Eleven0-1
- 23.05.2026Wvs Brooklyn4-1
- 09.05.2026Dvs Tampa Bay Rowdies1-1
- 02.05.2026Lvs Birmingham Legion1-3
- 22.04.2026Wvs Charleston Battery4-0
- 11.04.2026Wvs Lexington3-1
- 04.04.2026Dvs Detroit City0-0
- 08.07.2026Dvs Orange County SC2-2
- 05.07.2026Lvs Louisville City0-1
- 20.06.2026Dvs Pittsburgh Riverhounds0-0
- 13.06.2026Wvs Tampa Bay Rowdies1-0
- 30.05.2026Dvs New Mexico United0-0
- 23.05.2026Lvs FC Tulsa0-2
- 09.05.2026Wvs Detroit City2-1
- 18.04.2026Dvs Loudoun United0-0
- 11.04.2026Lvs El Paso Locomotive0-4
- 04.04.2026Dvs Miami FC0-0
Progi bramkowe
| Rhode Island | Hartford Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Rhode Island | Hartford Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Rhode Island | Hartford Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rhode Island | Hartford Athletic | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

