Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Las Vegas Lights
Streaki - Las Vegas Lights
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Las Vegas Lights — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Las Vegas Lights — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Las Vegas Lights — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Las Vegas Lights — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Las Vegas Lights — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Las Vegas Lights — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Phoenix Rising
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Phoenix Rising — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Phoenix Rising — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Phoenix Rising — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Las Vegas Lights
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Las Vegas Lights — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Phoenix Rising
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Phoenix Rising — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Phoenix Rising — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Phoenix Rising — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Las Vegas Lights | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.60 | 2.85 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Phoenix Rising | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Wvs Detroit City1-0
- 19.07.2026Wvs San Antonio2-1
- 05.07.2026Lvs El Paso Locomotive1-2
- 21.06.2026Lvs Orange County SC2-3
- 14.06.2026Wvs Birmingham Legion2-1
- 31.05.2026Dvs FC Tulsa0-0
- 24.05.2026Wvs Colorado Springs2-0
- 10.05.2026Lvs New Mexico United1-3
- 03.05.2026Wvs Lexington2-1
- 23.04.2026Lvs Oakland Roots2-4
- 26.07.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 19.07.2026Wvs Monterey Bay3-2
- 05.07.2026Lvs Colorado Springs1-3
- 21.06.2026Lvs Oakland Roots3-4
- 14.06.2026Dvs El Paso Locomotive1-1
- 11.06.2026Lvs Louisville City0-2
- 31.05.2026Wvs Sacramento Republic2-0
- 23.05.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-3
- 10.05.2026Dvs San Antonio1-1
- 02.05.2026Wvs Pittsburgh Riverhounds1-0
Progi bramkowe
| Las Vegas Lights | Phoenix Rising | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Las Vegas Lights | Phoenix Rising | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Las Vegas Lights | Phoenix Rising | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Las Vegas Lights | Phoenix Rising | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

