Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Las Vegas Lights
Streaki - Las Vegas Lights
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Las Vegas Lights — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Las Vegas Lights — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Las Vegas Lights — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Las Vegas Lights — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Las Vegas Lights — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
Streaki - Oakland Roots
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Oakland Roots — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Oakland Roots — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Oakland Roots — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Oakland Roots — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Oakland Roots — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Oakland Roots — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Oakland Roots — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Oakland Roots — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Oakland Roots — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Las Vegas Lights
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Las Vegas Lights — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Las Vegas Lights — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Las Vegas Lights — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Oakland Roots
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Oakland Roots — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Oakland Roots — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Las Vegas Lights jest o 20% lepsza niż Oakland Roots pod względem odsetku wygranych meczów.
| Las Vegas Lights | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.60 | 2.90 |
Strzelone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
Stracone | 1.00 | 2.00 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Oakland Roots | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 4.00 | 3.15 |
Strzelone | 1.10 | 1.90 | 1.50 |
Stracone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Dvs Phoenix Rising1-1
- 25.07.2026Wvs Detroit City1-0
- 19.07.2026Wvs San Antonio2-1
- 05.07.2026Lvs El Paso Locomotive1-2
- 21.06.2026Lvs Orange County SC2-3
- 14.06.2026Wvs Birmingham Legion2-1
- 31.05.2026Dvs FC Tulsa0-0
- 24.05.2026Wvs Colorado Springs2-0
- 10.05.2026Lvs New Mexico United1-3
- 03.05.2026Wvs Lexington2-1
- 02.08.2026Lvs Pittsburgh Riverhounds0-1
- 26.07.2026Lvs Sacramento Republic1-3
- 22.07.2026Lvs Lexington0-2
- 05.07.2026Lvs New Mexico United1-2
- 21.06.2026Wvs Phoenix Rising4-3
- 17.06.2026Dvs Birmingham Legion1-1
- 14.06.2026Dvs Miami FC0-0
- 31.05.2026Lvs Colorado Springs0-1
- 24.05.2026Lvs Orange County SC2-3
- 10.05.2026Wvs El Paso Locomotive2-1
Progi bramkowe
| Las Vegas Lights | Oakland Roots | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Las Vegas Lights | Oakland Roots | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Las Vegas Lights | Oakland Roots | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Las Vegas Lights | Oakland Roots | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

