Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Pittsburgh Riverhounds
Streaki - Pittsburgh Riverhounds
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pittsburgh Riverhounds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pittsburgh Riverhounds — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pittsburgh Riverhounds — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Pittsburgh Riverhounds — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Sacramento Republic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sacramento Republic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sacramento Republic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sacramento Republic — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Pittsburgh Riverhounds
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pittsburgh Riverhounds — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Serie - Sacramento Republic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sacramento Republic — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pittsburgh Riverhounds jest o 29% lepsza niż Sacramento Republic pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pittsburgh Riverhounds | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.00 | 2.05 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Sacramento Republic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Wvs Oakland Roots1-0
- 29.07.2026Lvs FC Tulsa0-1
- 25.07.2026Lvs Rhode Island0-1
- 18.07.2026Wvs Louisville City3-1
- 15.07.2026Lvs Sporting JAX1-2
- 04.07.2026Lvs Brooklyn0-2
- 20.06.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 13.06.2026Wvs Indy Eleven1-0
- 30.05.2026Wvs Miami FC2-0
- 09.05.2026Wvs Louisville City2-0
- 06.08.2026Lvs FC Tulsa0-1
- 02.08.2026Wvs Sporting JAX5-0
- 26.07.2026Wvs Oakland Roots3-1
- 18.07.2026Dvs Charleston Battery1-1
- 09.07.2026Wvs Rhode Island2-1
- 21.06.2026Lvs New Mexico United0-1
- 14.06.2026Wvs Colorado Springs1-0
- 31.05.2026Lvs Phoenix Rising0-2
- 24.05.2026Lvs San Antonio1-2
- 03.05.2026Wvs Orange County SC3-2
Progi bramkowe
| Pittsburgh Riverhounds | Sacramento Republic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Sacramento Republic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Pittsburgh Riverhounds | Sacramento Republic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pittsburgh Riverhounds | Sacramento Republic | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

