Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Sacramento Republic
Streaki - Sacramento Republic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sacramento Republic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sacramento Republic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sacramento Republic — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sacramento Republic — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Lexington
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lexington — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lexington — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lexington — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lexington — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Sacramento Republic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sacramento Republic — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Lexington
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lexington — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lexington — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lexington — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lexington — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lexington — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lexington jest o 14% lepsza niż Sacramento Republic pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sacramento Republic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Strzelone | 1.60 | 0.80 | 1.20 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Lexington | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.70 | 1.10 | 1.40 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Pittsburgh Riverhounds0-0
- 06.08.2026Lvs FC Tulsa0-1
- 02.08.2026Wvs Sporting JAX5-0
- 26.07.2026Wvs Oakland Roots3-1
- 18.07.2026Dvs Charleston Battery1-1
- 09.07.2026Wvs Rhode Island2-1
- 21.06.2026Lvs New Mexico United0-1
- 14.06.2026Wvs Colorado Springs1-0
- 31.05.2026Lvs Phoenix Rising0-2
- 24.05.2026Lvs San Antonio1-2
- 08.08.2026Wvs Phoenix Rising1-0
- 01.08.2026Wvs Monterey Bay3-2
- 26.07.2026Dvs FC Tulsa0-0
- 22.07.2026Wvs Oakland Roots2-0
- 15.07.2026Lvs New Mexico United1-4
- 04.07.2026Wvs Tampa Bay Rowdies4-1
- 13.06.2026Wvs San Antonio2-0
- 31.05.2026Wvs El Paso Locomotive4-1
- 23.05.2026Lvs Indy Eleven1-3
- 08.05.2026Wvs Monterey Bay3-1
Progi bramkowe
| Sacramento Republic | Lexington | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Sacramento Republic | Lexington | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Sacramento Republic | Lexington | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sacramento Republic | Lexington | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

