Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Phoenix Rising
Streaki - Phoenix Rising
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Phoenix Rising — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Phoenix Rising — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Phoenix Rising — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Phoenix Rising — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Colorado Springs
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Colorado Springs — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Colorado Springs — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Colorado Springs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Colorado Springs — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Colorado Springs — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Phoenix Rising
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Phoenix Rising — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Phoenix Rising — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Phoenix Rising — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Phoenix Rising — remisuje 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Serie - Colorado Springs
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Colorado Springs — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Springs — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Springs — remisuje 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Springs — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Colorado Springs — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Colorado Springs jest o 33% lepsza niż Phoenix Rising pod względem odsetku wygranych meczów.
| Phoenix Rising | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Colorado Springs | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.50 | 2.95 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Lexington0-1
- 02.08.2026Dvs Las Vegas Lights1-1
- 26.07.2026Dvs Hartford Athletic0-0
- 19.07.2026Wvs Monterey Bay3-2
- 05.07.2026Lvs Colorado Springs1-3
- 21.06.2026Lvs Oakland Roots3-4
- 14.06.2026Dvs El Paso Locomotive1-1
- 11.06.2026Lvs Louisville City0-2
- 31.05.2026Wvs Sacramento Republic2-0
- 23.05.2026Lvs Tampa Bay Rowdies0-3
- 16.08.2026Wvs Birmingham Legion3-2
- 08.08.2026Lvs Rhode Island0-2
- 02.08.2026Lvs New Mexico United0-1
- 26.07.2026Wvs Charleston Battery2-1
- 23.07.2026Wvs Miami FC2-0
- 05.07.2026Wvs Phoenix Rising3-1
- 25.06.2026Lvs San Antonio1-2
- 21.06.2026Wvs FC Tulsa2-1
- 14.06.2026Lvs Sacramento Republic0-1
- 31.05.2026Wvs Oakland Roots1-0
Progi bramkowe
| Phoenix Rising | Colorado Springs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Phoenix Rising | Colorado Springs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Phoenix Rising | Colorado Springs | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Phoenix Rising | Colorado Springs | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

