Football Stats
Herb FC Tulsa
FC TulsaŚr. pkt/mecz 1.60
USA / USL Championship30 sierpnia 2026 02:30
Herb Rhode Island
Rhode IslandŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy FC Tulsa

1W — FC Tulsa0D1W — Rhode Island

Streaki - FC Tulsa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Tulsa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Tulsa — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Tulsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Tulsa — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • FC Tulsa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Rhode Island

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rhode Island — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rhode Island — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rhode Island — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rhode Island — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rhode Island — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rhode Island — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Rhode Island — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - FC Tulsa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Tulsa — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tulsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Tulsa — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Rhode Island

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rhode Island — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rhode Island — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rhode Island — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rhode Island — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rhode Island — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb FC TulsaFC Tulsa10Herb Rhode IslandRhode Island
21.09Herb Rhode IslandRhode Island21Herb FC TulsaFC Tulsa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Tulsa jest o 13% lepsza niż Rhode Island pod względem odsetku wygranych meczów.

FC TulsaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.80
2.80
2.30
Strzelone
1.10
1.50
1.30
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Rhode IslandDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Rhode Island jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
FC Tulsa u siebie
1.20 gola/mecz
Rhode Island na wyjeździe

Progi bramkowe

FC TulsaRhode Island
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC TulsaRhode Island
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50