Football Stats
Herb Sporting JAX
Sporting JAXŚr. pkt/mecz 0.50
USA / USL Championship6 września 2026 01:00
Herb Lexington
LexingtonŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sporting JAX

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sporting JAX — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting JAX — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting JAX — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting JAX — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting JAX — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting JAX — przegrywa (14/20, 70%)

Streaki - Lexington

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lexington — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lexington — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lexington — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lexington — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sporting JAX

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting JAX — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sporting JAX — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Serie - Lexington

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lexington — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — remisuje 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Lexington — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lexington jest o 350% lepsza niż Sporting JAX pod względem odsetku wygranych meczów.

Sporting JAXDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
4.50
3.30
3.90
Strzelone
1.60
0.80
1.20
Stracone
2.90
2.50
2.70
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
LexingtonDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Sporting JAX jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Sporting JAX u siebie
1.20 gola/mecz
Lexington na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting JAXLexington
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting JAXLexington
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Under 3.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
USL Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tampa Bay Rowdies221363452.05
2El Paso Locomotive231247401.74
3Charleston Battery221237391.77
4New Mexico United201145371.85
5Detroit City211065361.71
6FC Tulsa211056351.67
7Orange County SC22985351.59
8San Antonio22985351.59
10Sacramento Republic21885321.52
11Louisville City22958321.45
12Lexington22949311.41
13Colorado Springs22949311.41
14Phoenix Rising22787291.32
15Las Vegas Lights22859291.32
16Rhode Island20848281.40
17Indy Eleven20848281.40
18Hartford Athletic20695271.35
19Oakland Roots23698271.17
20Miami FC225710221.00
21Loudoun United213117200.95
22Birmingham Legion20389170.85
23Monterey Bay234514170.74
24Brooklyn204412160.80
25Sporting JAX222515110.50