Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tampa Bay Rowdies
Streaki - Tampa Bay Rowdies
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tampa Bay Rowdies — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Tampa Bay Rowdies — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tampa Bay Rowdies — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tampa Bay Rowdies — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tampa Bay Rowdies — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tampa Bay Rowdies — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Tampa Bay Rowdies — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Birmingham Legion
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Birmingham Legion — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Birmingham Legion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Birmingham Legion — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Birmingham Legion — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Birmingham Legion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Birmingham Legion — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Birmingham Legion — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Birmingham Legion — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Birmingham Legion — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Tampa Bay Rowdies
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tampa Bay Rowdies — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tampa Bay Rowdies — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tampa Bay Rowdies — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Birmingham Legion
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Birmingham Legion — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Birmingham Legion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tampa Bay Rowdies jest o 267% lepsza niż Birmingham Legion pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tampa Bay Rowdies | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.00 | 2.80 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 1.40 | 0.60 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Birmingham Legion | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.50 | 2.80 |
Strzelone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Pittsburgh Riverhounds0-0
- 22.08.2026Lvs Detroit City0-1
- 15.08.2026Wvs Rhode Island2-0
- 09.08.2026Wvs Orange County SC3-0
- 02.08.2026Wvs Louisville City5-4
- 25.07.2026Wvs Miami FC3-2
- 18.07.2026Dvs Loudoun United1-1
- 04.07.2026Lvs Lexington1-4
- 20.06.2026Wvs Brooklyn2-0
- 13.06.2026Lvs Hartford Athletic0-1
- 29.08.2026Lvs Hartford Athletic2-3
- 23.08.2026Lvs Sporting JAX2-3
- 16.08.2026Lvs Colorado Springs2-3
- 02.08.2026Wvs Rhode Island1-0
- 29.07.2026Lvs Louisville City1-2
- 05.07.2026Dvs Miami FC1-1
- 03.07.2026Lvs Detroit City1-2
- 21.06.2026Dvs Loudoun United1-1
- 17.06.2026Dvs Oakland Roots1-1
- 14.06.2026Lvs Las Vegas Lights1-2
Progi bramkowe
| Tampa Bay Rowdies | Birmingham Legion | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Tampa Bay Rowdies | Birmingham Legion | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Tampa Bay Rowdies | Birmingham Legion | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tampa Bay Rowdies | Birmingham Legion | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

