Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Piteå W
Streaki - Piteå W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Piteå W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Piteå W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Piteå W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Piteå W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Brommapojkarna W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brommapojkarna W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Brommapojkarna W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Brommapojkarna W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Piteå W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Piteå W — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Piteå W — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Piteå W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Brommapojkarna W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Piteå W jest o 13% lepsza niż Brommapojkarna W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Piteå W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.50 | 2.45 |
Strzelone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Brommapojkarna W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.80 | 3.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 2.10 | 2.40 | 2.25 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Norrköping W2-1
- 22.05.2026Lvs Djurgården W0-1
- 17.05.2026Lvs AIK W1-2
- 10.05.2026Wvs Rosengård W2-1
- 03.05.2026Wvs Växjö W2-1
- 26.04.2026Wvs Vittsjö W1-0
- 05.04.2026Dvs Uppsala W0-0
- 29.03.2026Lvs Kristianstad W2-3
- 16.11.2025Lvs Häcken W0-1
- 08.11.2025Lvs Rosengård W0-1
- 31.05.2026Wvs Rosengård W2-1
- 23.05.2026Wvs Uppsala W4-2
- 17.05.2026Lvs Norrköping W0-3
- 09.05.2026Lvs Eskilstuna United W0-1
- 02.05.2026Wvs Kristianstad W3-2
- 26.04.2026Lvs Malmö FF W0-2
- 06.04.2026Lvs Hammarby W0-3
- 29.03.2026Lvs Häcken W2-3
- 23.11.2025Wvs KIF Örebro W2-0
- 20.11.2025Wvs KIF Örebro W2-0
Progi bramkowe
| Piteå W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Piteå W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Piteå W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Piteå W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 35% (7/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 90% (18/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |

