Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Malmö FF W
Streaki - Malmö FF W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Malmö FF W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Malmö FF W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Malmö FF W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Malmö FF W — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Malmö FF W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Malmö FF W — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Piteå W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Piteå W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Piteå W — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Piteå W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Piteå W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Piteå W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Malmö FF W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Piteå W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Piteå W — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Piteå W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Malmö FF W jest o 38% lepsza niż Piteå W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Malmö FF W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.50 | 2.90 |
Strzelone | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
Stracone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Piteå W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.07.2026Lvs Vittsjö W0-1
- 27.06.2026Wvs Kristianstad W6-0
- 17.06.2026Wvs Djurgården W1-0
- 13.06.2026Dvs Eskilstuna United W1-1
- 31.05.2026Wvs Växjö W3-0
- 23.05.2026Dvs AIK W2-2
- 20.05.2026Lvs Hammarby W1-2
- 11.05.2026Lvs Häcken W1-2
- 02.05.2026Wvs Rosengård W1-0
- 26.04.2026Wvs Brommapojkarna W2-0
- 25.06.2026Dvs Hammarby W1-1
- 18.06.2026Lvs Eskilstuna United W0-2
- 13.06.2026Lvs Brommapojkarna W1-2
- 30.05.2026Wvs Norrköping W2-1
- 22.05.2026Lvs Djurgården W0-1
- 17.05.2026Lvs AIK W1-2
- 10.05.2026Wvs Rosengård W2-1
- 03.05.2026Wvs Växjö W2-1
- 26.04.2026Wvs Vittsjö W1-0
- 05.04.2026Dvs Uppsala W0-0
Progi bramkowe
| Malmö FF W | Piteå W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Malmö FF W | Piteå W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Malmö FF W | Piteå W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Malmö FF W | Piteå W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

