Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Uppsala W
Streaki - Uppsala W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Uppsala W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Uppsala W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Uppsala W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Uppsala W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Uppsala W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Norrköping W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Norrköping W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norrköping W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norrköping W — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norrköping W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norrköping W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norrköping W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Uppsala W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Uppsala W — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Uppsala W — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Norrköping W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Norrköping W jest o 133% lepsza niż Uppsala W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Uppsala W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.60 | 2.95 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Norrköping W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.40 | 2.35 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.06.2026Lvs Häcken W2-3
- 18.06.2026Lvs Kristianstad W2-3
- 13.06.2026Lvs Växjö W0-4
- 30.05.2026Dvs AIK W2-2
- 23.05.2026Lvs Brommapojkarna W2-4
- 17.05.2026Lvs Eskilstuna United W0-1
- 10.05.2026Wvs Vittsjö W3-0
- 06.05.2026Lvs Hammarby W0-3
- 25.04.2026Dvs Rosengård W1-1
- 05.04.2026Dvs Piteå W0-0
- 25.07.2026Lvs Hammarby W0-4
- 24.06.2026Dvs Vittsjö W1-1
- 18.06.2026Dvs Växjö W0-0
- 13.06.2026Dvs Rosengård W1-1
- 30.05.2026Lvs Piteå W1-2
- 24.05.2026Lvs Häcken W0-2
- 17.05.2026Wvs Brommapojkarna W3-0
- 09.05.2026Dvs Kristianstad W2-2
- 03.05.2026Lvs Eskilstuna United W0-2
- 25.04.2026Dvs Djurgården W1-1
Progi bramkowe
| Uppsala W | Norrköping W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Uppsala W | Norrköping W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Uppsala W | Norrköping W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Uppsala W | Norrköping W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

