Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy AIK W
Streaki - AIK W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AIK W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- AIK W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- AIK W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- AIK W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- AIK W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AIK W — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AIK W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- AIK W — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Brommapojkarna W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brommapojkarna W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Brommapojkarna W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Brommapojkarna W — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Brommapojkarna W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Brommapojkarna W — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - AIK W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AIK W — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 AIK W — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Brommapojkarna W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brommapojkarna W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Brommapojkarna W — więcej goli pada w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AIK W jest o 13% lepsza niż Brommapojkarna W pod względem odsetku wygranych meczów.
| AIK W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.40 | 3.55 |
Strzelone | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Stracone | 1.60 | 2.00 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
| Brommapojkarna W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.40 | 3.55 |
Strzelone | 1.70 | 1.00 | 1.35 |
Stracone | 2.00 | 2.40 | 2.20 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Kristianstad W0-3
- 24.06.2026Wvs Eskilstuna United W1-0
- 17.06.2026Lvs Hammarby W1-4
- 13.06.2026Wvs Djurgården W3-0
- 30.05.2026Dvs Uppsala W2-2
- 27.05.2026Wvs Häcken W2-1
- 23.05.2026Dvs Malmö FF W2-2
- 17.05.2026Wvs Piteå W2-1
- 09.05.2026Dvs Växjö W3-3
- 02.05.2026Lvs Vittsjö W0-1
- 01.08.2026Wvs Djurgården W2-1
- 24.06.2026Lvs Växjö W1-2
- 18.06.2026Lvs Vittsjö W1-2
- 13.06.2026Wvs Piteå W2-1
- 31.05.2026Wvs Rosengård W2-1
- 23.05.2026Wvs Uppsala W4-2
- 17.05.2026Lvs Norrköping W0-3
- 09.05.2026Lvs Eskilstuna United W0-1
- 02.05.2026Wvs Kristianstad W3-2
- 26.04.2026Lvs Malmö FF W0-2
Progi bramkowe
| AIK W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| AIK W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
| AIK W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AIK W | Brommapojkarna W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

