Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Häcken W
Streaki - Häcken W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Häcken W — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Häcken W — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Häcken W — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Malmö FF W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Malmö FF W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Malmö FF W — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Malmö FF W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Malmö FF W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Häcken W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Häcken W — wygrywa w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 1. połowie w 40 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Malmö FF W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Malmö FF W — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Malmö FF W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Häcken W jest o 73% lepsza niż Malmö FF W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Häcken W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 90% | 95% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.20 | 3.40 |
Strzelone | 3.10 | 2.50 | 2.80 |
Stracone | 0.50 | 0.70 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Malmö FF W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.80 | 2.85 |
Strzelone | 2.20 | 2.10 | 2.15 |
Stracone | 0.70 | 0.70 | 0.70 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Rosengård W1-0
- 23.08.2026Wvs AIK W4-1
- 15.08.2026Wvs Brommapojkarna W6-0
- 09.08.2026Wvs Piteå W4-1
- 02.08.2026Wvs Eskilstuna United W6-0
- 24.06.2026Wvs Uppsala W3-2
- 18.06.2026Wvs Rosengård W2-0
- 13.06.2026Wvs Hammarby W1-0
- 31.05.2026Wvs Kristianstad W3-0
- 27.05.2026Lvs AIK W1-2
- 29.08.2026Wvs Växjö W4-0
- 21.08.2026Dvs Hammarby W1-1
- 15.08.2026Wvs Uppsala W6-0
- 31.07.2026Dvs Piteå W0-0
- 27.07.2026Lvs Vittsjö W0-1
- 27.06.2026Wvs Kristianstad W6-0
- 17.06.2026Wvs Djurgården W1-0
- 13.06.2026Dvs Eskilstuna United W1-1
- 31.05.2026Wvs Växjö W3-0
- 23.05.2026Dvs AIK W2-2
Progi bramkowe
| Häcken W | Malmö FF W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Häcken W | Malmö FF W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
| Häcken W | Malmö FF W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Häcken W | Malmö FF W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

