Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Häcken W
Streaki - Häcken W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Häcken W — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Häcken W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Häcken W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Häcken W — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Häcken W — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Vittsjö W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vittsjö W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Vittsjö W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Vittsjö W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vittsjö W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vittsjö W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vittsjö W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Häcken W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Häcken W — wygrywa w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 1. połowie w 40 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Häcken W — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Vittsjö W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vittsjö W — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vittsjö W — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vittsjö W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vittsjö W — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Häcken W jest o 171% lepsza niż Vittsjö W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Häcken W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 90% | 95% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.20 | 3.40 |
Strzelone | 3.10 | 2.50 | 2.80 |
Stracone | 0.50 | 0.70 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Vittsjö W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.80 | 2.40 |
Strzelone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Rosengård W1-0
- 23.08.2026Wvs AIK W4-1
- 15.08.2026Wvs Brommapojkarna W6-0
- 09.08.2026Wvs Piteå W4-1
- 02.08.2026Wvs Eskilstuna United W6-0
- 24.06.2026Wvs Uppsala W3-2
- 18.06.2026Wvs Rosengård W2-0
- 13.06.2026Wvs Hammarby W1-0
- 31.05.2026Wvs Kristianstad W3-0
- 27.05.2026Lvs AIK W1-2
- 29.08.2026Lvs Hammarby W1-3
- 23.08.2026Dvs Norrköping W1-1
- 15.08.2026Wvs AIK W2-1
- 03.08.2026Dvs Rosengård W1-1
- 27.07.2026Wvs Malmö FF W1-0
- 24.06.2026Dvs Norrköping W1-1
- 18.06.2026Wvs Brommapojkarna W2-1
- 12.06.2026Dvs Kristianstad W1-1
- 31.05.2026Lvs Hammarby W1-2
- 24.05.2026Wvs Växjö W2-0
Progi bramkowe
| Häcken W | Vittsjö W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Häcken W | Vittsjö W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
| Häcken W | Vittsjö W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Häcken W | Vittsjö W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 65% (13/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

