Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy FF Jaro
Streaki - FF Jaro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FF Jaro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FF Jaro — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FF Jaro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- FF Jaro — poniżej 11.5 rożnych (5/5, 100%)
- FF Jaro — poniżej 6.5 kartek (5/5, 100%)
- FF Jaro — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
- FF Jaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- FF Jaro — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/5, 80%)
- FF Jaro — powyżej 3.5 spalonych (4/5, 80%)
- FF Jaro — powyżej 6.5 rożnych (4/5, 80%)
Streaki - HJK Helsinki
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HJK Helsinki — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HJK Helsinki — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- HJK Helsinki — powyżej 6.5 rożnych (4/4, 100%)
- HJK Helsinki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- HJK Helsinki — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 kartek (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — poniżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- HJK Helsinki — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Serie - FF Jaro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FF Jaro — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FF Jaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - HJK Helsinki
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HJK Helsinki — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HJK Helsinki — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FF Jaro jest o 75% lepsza niż HJK Helsinki pod względem odsetku wygranych meczów.
| FF Jaro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.60 | 2.90 |
Strzelone | 1.40 | 1.00 | 1.20 |
Stracone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| HJK Helsinki | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.90 | 2.90 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
| FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. HJK Helsinki notuje o 12% wyższy wynik niż FF Jaro pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.22 (9/40) | 7.80 (5/20) | 8.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 7.5 Corners | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
Over 9.5 Corners | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 3.20 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Corners Earned | 36 | 16 | 20 |
| Ogółem | FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.22 | 4.60 | 3.75 |
More Corners Than Opponent | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Against | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Against | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Corners Against | 38 | 23 | 15 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.56 (9/9) | 3.60 (5/5) | 3.50 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Cards | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Cards | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Cards | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Total Cards | 32 | 18 | 14 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FF Jaro | HJK Helsinki | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

