Football Stats
Herb Lahti
LahtiŚr. pkt/mecz 1.45
Finlandia / Veikkausliiga4 lipca 2026 14:00
Herb Gnistan
GnistanŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Lahti

1W — Lahti3D2W — Gnistan

Streaki - Lahti

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lahti — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Lahti — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lahti — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Lahti — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lahti — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Lahti — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lahti — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Lahti — powyżej 39.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Lahti — powyżej 3.5 spalonych (6/8, 75%)
  • Lahti — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Lahti — powyżej 3.5 kartek (6/8, 75%)
  • Lahti — poniżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
  • Lahti — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Lahti — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Lahti — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Gnistan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gnistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gnistan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gnistan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gnistan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gnistan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/13, 92%)
  • Gnistan — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Gnistan — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Gnistan — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Gnistan — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Gnistan — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gnistan — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Gnistan — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Gnistan — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Gnistan — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Gnistan — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Lahti

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lahti — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — poniżej 6.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Lahti — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Gnistan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gnistan — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Gnistan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb LahtiLahti10Herb GnistanGnistan
17.06Herb GnistanGnistan10Herb LahtiLahti
22.02Herb GnistanGnistan00Herb LahtiLahti
05.10Herb GnistanGnistan22Herb LahtiLahti
19.06Herb LahtiLahti33Herb GnistanGnistan
02.06Herb GnistanGnistan21Herb LahtiLahti

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lahti jest o 33% lepsza niż Gnistan pod względem odsetku wygranych meczów.

LahtiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.80
1.40
1.60
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
GnistanDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.50
1.40
1.45
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
12.43
Śr. faule/mecz
9.86

Ostatnie 10 meczów

Lahti jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Lahti u siebie
1.10 gola/mecz
Gnistan na wyjeździe

Progi bramkowe

LahtiGnistan
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gnistan notuje o 32% wyższy wynik niż Lahti pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLahtiGnistan
Match Corners AVG
9.00 (21/40)
7.50 (8/20)
9.92 (13/20)
Over 6.5 Corners
81% (17/21)
63% (5/8)
92% (12/13)
Over 7.5 Corners
76% (16/21)
63% (5/8)
85% (11/13)
Over 8.5 Corners
57% (12/21)
38% (3/8)
69% (9/13)
Over 9.5 Corners
48% (10/21)
38% (3/8)
54% (7/13)
Over 10.5 Corners
38% (8/21)
25% (2/8)
46% (6/13)
Over 11.5 Corners
33% (7/21)
25% (2/8)
38% (5/13)
Over 12.5 Corners
14% (3/21)
13% (1/8)
15% (2/13)
Over 13.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/8)
0% (0/13)
Over 14.5 Corners
0% (0/21)
0% (0/8)
0% (0/13)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLahtiGnistan
Corners Earned Match
3.86
4.50
3.46
More Corners Than Opponent
29% (6/21)
50% (4/8)
15% (2/13)
Over 2.5 Corners Earned
71% (15/21)
88% (7/8)
62% (8/13)
Over 3.5 Corners Earned
57% (12/21)
63% (5/8)
54% (7/13)
Over 4.5 Corners Earned
33% (7/21)
50% (4/8)
23% (3/13)
Over 5.5 Corners Earned
29% (6/21)
50% (4/8)
15% (2/13)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/21)
13% (1/8)
8% (1/13)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/21)
13% (1/8)
0% (0/13)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/8)
0% (0/13)
Corners Earned
81
36
45

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lahti notuje o 15% wyższy wynik niż Gnistan pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLahtiGnistan
Match Cards AVG
3.90 (21/21)
4.25 (8/8)
3.69 (13/13)
Over 0.5 Cards
90% (19/21)
100% (8/8)
85% (11/13)
Over 1.5 Cards
86% (18/21)
88% (7/8)
85% (11/13)
Over 2.5 Cards
71% (15/21)
88% (7/8)
62% (8/13)
Over 3.5 Cards
62% (13/21)
75% (6/8)
54% (7/13)
Over 4.5 Cards
43% (9/21)
50% (4/8)
38% (5/13)
Over 5.5 Cards
24% (5/21)
25% (2/8)
23% (3/13)
Over 6.5 Cards
5% (1/21)
0% (0/8)
8% (1/13)
Over 7.5 Cards
5% (1/21)
0% (0/8)
8% (1/13)
Total Cards
82
34
48
Highest in a Match
9
6
9
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLahtiGnistan
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Veikkausliiga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1KuPS221273431.95
2Inter Turku221192421.91
3HJK Helsinki221147371.68
4Gnistan221066361.64
5AC Oulu221048341.55
6VPS22967331.50
7Lahti22958321.45
8Turku PS22877311.41
9Ilves227411251.14
10SJK224711190.86
11FF Jaro223613150.68
12Mariehamn223514140.64