Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy SJK
Streaki - SJK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SJK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- SJK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- SJK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- SJK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- SJK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
- SJK — powyżej 8.5 rożnych (5/5, 100%)
- SJK — poniżej 12.5 rożnych (5/5, 100%)
- SJK — poniżej 5.5 kartek (4/5, 80%)
- SJK — poniżej 5.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
Streaki - Turku PS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Turku PS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Turku PS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Turku PS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Turku PS — poniżej 11.5 rożnych (6/7, 86%)
- Turku PS — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
- Turku PS — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Turku PS — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Turku PS — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Turku PS — powyżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
- Turku PS — poniżej 3.5 spalonych (5/7, 71%)
- Turku PS — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- Turku PS — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- Turku PS — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Turku PS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
- Turku PS — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/7, 71%)
Serie - SJK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SJK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SJK — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Turku PS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Turku PS — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Turku PS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Turku PS jest o 17% lepsza niż SJK pod względem odsetku wygranych meczów.
| SJK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.80 | 3.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
Stracone | 1.10 | 2.10 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Turku PS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.50 | 2.60 |
Strzelone | 1.70 | 0.90 | 1.30 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Dvs Ilves2-2
- 23.06.2026Dvs Inter Turku1-1
- 17.06.2026Lvs VPS1-2
- 13.06.2026Wvs Lahti3-2
- 30.05.2026Lvs Gnistan2-3
- 23.05.2026Lvs AC Oulu0-1
- 16.05.2026Lvs Inter Turku1-3
- 08.05.2026Dvs KuPS0-0
- 02.05.2026Dvs Ilves1-1
- 24.04.2026Dvs FF Jaro1-1
Progi bramkowe
| SJK | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| SJK | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| SJK | Turku PS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. SJK notuje o 26% wyższy wynik niż Turku PS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | SJK | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.50 (12/40) | 10.80 (5/20) | 8.57 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 92% (11/12) | 100% (5/5) | 86% (6/7) |
Over 7.5 Corners | 83% (10/12) | 100% (5/5) | 71% (5/7) |
Over 8.5 Corners | 75% (9/12) | 100% (5/5) | 57% (4/7) |
Over 9.5 Corners | 67% (8/12) | 80% (4/5) | 57% (4/7) |
Over 10.5 Corners | 50% (6/12) | 60% (3/5) | 43% (3/7) |
Over 11.5 Corners | 25% (3/12) | 40% (2/5) | 14% (1/7) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/12) | 0% (0/5) | 0% (0/7) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/12) | 0% (0/5) | 0% (0/7) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/12) | 0% (0/5) | 0% (0/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | SJK | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.42 | 5.40 | 5.43 |
More Corners Than Opponent | 58% (7/12) | 40% (2/5) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (9/12) | 60% (3/5) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (9/12) | 60% (3/5) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (6/12) | 40% (2/5) | 57% (4/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 42% (5/12) | 40% (2/5) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 33% (4/12) | 40% (2/5) | 29% (2/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (4/12) | 40% (2/5) | 29% (2/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 25% (3/12) | 40% (2/5) | 14% (1/7) |
Corners Earned | 65 | 27 | 38 |
| Ogółem | SJK | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.08 | 5.40 | 3.14 |
More Corners Than Opponent | 58% (7/12) | 40% (2/5) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Against | 58% (7/12) | 60% (3/5) | 57% (4/7) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (6/12) | 60% (3/5) | 43% (3/7) |
Over 4.5 Corners Against | 42% (5/12) | 60% (3/5) | 29% (2/7) |
Over 5.5 Corners Against | 42% (5/12) | 60% (3/5) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (4/12) | 60% (3/5) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Against | 17% (2/12) | 40% (2/5) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/12) | 0% (0/5) | 0% (0/7) |
Corners Against | 49 | 27 | 22 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Turku PS notuje o 17% wyższy wynik niż SJK pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | SJK | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.17 (12/12) | 3.80 (5/5) | 4.43 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (12/12) | 100% (5/5) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 83% (10/12) | 100% (5/5) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Cards | 67% (8/12) | 60% (3/5) | 71% (5/7) |
Over 3.5 Cards | 67% (8/12) | 60% (3/5) | 71% (5/7) |
Over 4.5 Cards | 42% (5/12) | 40% (2/5) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Cards | 33% (4/12) | 20% (1/5) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Cards | 8% (1/12) | 0% (0/5) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Cards | 8% (1/12) | 0% (0/5) | 14% (1/7) |
Total Cards | 50 | 19 | 31 |
Highest in a Match | 9 | 6 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | SJK | Turku PS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

